RAC1: Barcelona negocjuje powrót Neymara

Julia Cicha

28 maja 2019, 20:14

RAC1

375 komentarzy

RAC1 poinformowało przed chwilą, że Barcelona rozpoczęła negocjacje z PSG w sprawie powrotu Neymara na Camp Nou. 

W operację miałby zostać włączony Ousmane Dembélé, który przeniósłby się do Paryża. Według rozgłośni sprawa jest "bardzo skomplikowana", a PSG może utrudnić całą operację, ale Barça wierzy, że może się udać. Francuz od dawna ma na stole propozycję od mistrza Francji, co Katalończycy mogą wykorzystać jako kartę przetargową. 

Szatnia Barcelony, z Leo Messim na czele, byłaby zadowolona z powrotu Neymara. Sam Brazylijczyk jest przekonany, że chce wrócić do stolicy Katalonii. 

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ja jebe :( już wolałbym żeby EV został

@tomasthc Niby czemu? Nie rozumiem ludzi którzy piszą, że Neymar nas zdradził odszedł dla hajsu Neymar to Neymar tamto. Jedyny minus takiego transferu to to, ze tracimy Dembele który za 2,3 lata mógłbym grac na prawym skrzydle. Zamiast Dembouza dałbym im Coutinho  nie mysląc nad tym ani chwili chociaż go bardzo lubię nie radzi sobie kompletnie.

@Krisey a czego tu nie rozumieć. Poszedł dla hajsu to raz. Po dwa, bardzo szybko przekonał się że nie będzie u nas nr 1 kiedy jest Messi, a kiedy z tatusiem przeszedł do PSG spijać ze złotych kranów i wyszczał się na Barcę to doszło do niego że gra tam małolacik Mbape który jest gwiazdą i Ney znowu może być co najwyżej drugim, a ponadto nie wygrał z Barcą LM i myślał że uda mu się to z PSG a tu zonk. Więc nie ubliżając jego umiejętnością, dla mnie zachował się jak sprzedajna kurwa i nie chciał bym go z powrotem. Zostawiłbym Dembusia, wywalił Cou i zakupił coś młodego. Ale to tylko moje fantazje więc zobaczymy co będzie, pozdro
« Powrót do wszystkich komentarzy