AS: Alarmujący stan lewego kolana Samuela Umtitiego

Radek Koc

17 kwietnia 2019, 19:53

AS

50 komentarzy

Samuel Umtiti nie uczestniczył razem z resztą grupy w porannym treningu i realizował ćwiczenia w trybie indywidualnym. Hiszpański dziennik AS wskazuje na powrót dość poważnego problemu z leczonym wcześniej kolanem zawodnika. 

Kataloński klub nie poinformował o dokładnej przyczynie nieobecności Umtitiego w czasie grupowych zajęć. Zdaniem madryckiej prasy absencja piłkarza ma związek z ponownym odczuwaniem dolegliwości w lewym kolanie. 

Zaniepokojenie w sztabie Barcelony jest ponoć znaczne, ponieważ kontuzjowana noga coraz bardziej daje się we znaki i w razie braku poprawy czy nawet pogorszenia stanu kolana konieczna będzie operacja. Sam Umtiti początkowo oddalał od siebie widmo interwencji chirurgicznej, ale być może latem zostanie zmuszony do zweryfikowania swojego stanowiska. 

Data powrotu byłego gracza Olympique'u Lyon na boisko nie jest znana i Barcelona będzie ostrożna w swoich komunikatach. Wydarzenia z poprzednich miesięcy nie napawają optymizmem. Umtiti stracił znaczną część kampanii właśnie z powodu dolegliwości ściśle związanych z chrząstką lewego kolana. Mówi się nawet, że obrońca nie zagra już do końca bieżącego sezonu. 

Co ciekawe, niejako zaprzeczając opublikowanym przez ASa informacjom, Samuel Umtiti zamieścił dzisiaj bardzo optymistyczny wpis w mediach społecznościowych: "wszystko w porządku w najlepszym ze światów". 

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

te jego kolano to ryzyk fizyk:(
« Powrót do wszystkich komentarzy