Matthijs de Ligt wypowiada się na temat swojej przyszłości

Łukasz Lewtak

25 marca 2019, 09:15

Sport/Mundo Deportivo

17 komentarzy

Po meczu Holandii z Niemcami (2:3) Matthijs de Ligt udzielił wypowiedzi dla mediów. 19-letni obrońca, który jest jednym z głównych celów transferowych FC Barcelony, odniósł się do samego spotkania, a także do swojej przyszłości.

- Jesteśmy smutni z powodu wyniku. Boli nas to. Zasługiwaliśmy na zwycięstwo. W pierwszej połowie rywale byli od nas lepsi we wszystkich elementach. Nie było wystarczającego pressingu w ataku i obronie. Nie graliśmy wystarczająco dobrze. Nie wiedzieliśmy, jak kontrolować akcje rywali. Powinniśmy być bardziej zwarci i nie zostawiać przeciwnikom wolnych przestrzeni. To nam się jednak nie udało. Późno weszliśmy w ten mecz, ale w drugiej połowie próbowaliśmy odwrócić wynik. Zaczęliśmy grać swobodniej z powodu rezultatu 0:2. Rywale byli zmuszeni do zagrywania długich piłek, a to łatwiejsze dla mnie i dla Virgila - powiedział Matthijs de Ligt w rozmowie z hiszpańską stacją radiową Cadena SER i telewizją NOS.

Przypomnijmy, że w meczu Holandii z Niemcami pełne 90 minut rozegrali Matthijs de Ligt, Frenkie de Jong i Jasper Cillessen. Marc-André ter Stegen przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Z kolei w strefie mieszanej po meczu Matthijs de Ligt bardzo krótko wypowiedział się na temat swojej przyszłości. - O mojej przyszłości będę mówił w przyszłym tygodniu. Jeszcze nie podjąłem decyzji - zaznaczył 19-letni środkowy obrońca.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To się nawypowiadał o swojej przyszłości Hahahaha. Zmieńcie tytuł artykułu na "Matthijs de Ligt wypowiada się na temat ostatniego spotkania z Niemcami"

Za tydzień powie, że nigdy nie wiesz jak to będzie w przyszłości, a na razie skupia się na grze z Ajaxem i tylko to go teraz interesuje. Tymczasem tytuł będzie podobnie clickbaitowy jak ten.

Wg. Mnie trzeba go brac za wszelka cene bez zastanowienia

"Matthijs de Ligt: O mojej przyszłości będę mówił w przyszłym tygodniu." - nie można było dać takiego tytułu? Matulu... fconet.com się tutaj robi. Mam pomysł, dodajcie możliwość blokowania artykułów konkretnych redaktorów.

Czyli bardzo nietrafny tytul, niczym onet

Będzie mówił w przyszłym tygodniu, akurat po prawdopododobnym spotkaniu Bartomeu z władzami Ajaxu :D
Ach te przypadki :D

de Ligt do nas a w ramach "dobrej współpracy" Todibo na 2 lata na wypożyczenie. Myślę, że to dobry układ. Ajax dostaje sporo kasy + dobrze rokującego stopera w zastępstwie.

Co ma być to będzie :) mimo wszystko ciesze się,że Barcelona odmładza skład
ta wypowiedź pokazuje że jest coś na rzeczy