Leo Messi: Wyczyn Juventusu i Cristiano jest imponujący

Radek Koc

14 marca 2019, 00:00

Marca

38 komentarzy

Leo Messi podzielił się z dziennikarzami swoim komentarzem na temat spotkania z Lyonem. Nie zabrakło również słów dotyczących występu Cristiano Ronaldo. 

Nerwy: Trochę się nacierpieliśmy przy wyniku 2:1. Sami sobie skomplikowaliśmy życie przy stałym fragmencie gry. Do tego momentu piłkarze Lyonu nie zrobili na boisku nic. Na szczęście strzeliliśmy bramkę na 3:1 i odzyskaliśmy spokój. 

Przygotowanie meczu: Od samego początku staraliśmy się rozstrzygnąć to spotkanie na naszą korzyść. Dużo graliśmy piłką i pokazaliśmy naszą najlepszą wersję. Po zdobyciu bramki na 3:1 otworzyło się przed nami dużo wolnej przestrzeni. Mogliśmy wyprowadzać szybkie kontrataki. 

Dublet: Bramce na 3:1 towarzyszyło pewne napięcie, ale na szczęście udało się ją strzelić. Ten gol dał nam spokój. 

Cristiano Ronaldo: Wyczyn Juventusu i Cristiano jest imponujący. Myślałem, że Atlético będzie silniejszą drużyną. Ronaldo strzelił trzy gole i przeżył magiczną noc. 

Losowanie: Wszyscy przeciwnicy są wymagający. Na przykład Ajax pokazał, że jest wielką drużyną z młodymi piłkarzami i nie boi się niczego. Będzie trudno, niezależnie od tego, z kim się zmierzymy. Musimy być przygotowani na najtrudniejsze wyzwanie i właśnie takie się nam teraz szykuje. 

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Szkoda że Ronaldo nie wypowiada się tak o Leo. U naszego asa klasa na boisku i poza nim

@lukmeskul: Po prostu w wywiadzie pomeczowym, nie został spytany o Barcelonę. Messi został spytany i co miał odpowiedzieć?
- Nic nie widziałem, a coś się działo? :D
konto usunięte

@lukmeskul: Bzdura. Sam Cristiano mówił, że tylko on i Messi utrzymują się na najwyższym poziomie przed dekadę.

@Wawrzyszewski: Tak, ale wypowiedź Messiego ma inny charakter. Czy Ronaldo tak mówił o Messim np. po jakimś Klasyku?

@lukmeskul: Wspominał coś jesienią lub zimą że tylko on i Messi przez tyle lat utrzymują się na najlepszym poziomie.

@lukmeskul: Wypowiada się pozytywnie o Messim. Nie raz czytałem wypowiedzi o Leo ;)
@Wawrzyszewski jaki charakter ma wypowiedź Messiego? Klasyk nie ma nic do rzeczy tutaj, chodzi o ogólną opinię jaką głosi po zapytaniu o Leo. Czytałem wiele wypowiedzi pozytywnych z szacunkiem i podziwem dla Jego umiejętności, serio ;) Poza tym ta wypowiedź Messiego jest krótka i zbywająca. Powiedział tylko coś oczywistego byle odpowiedzieć :)
« Powrót do wszystkich komentarzy