Leo Messi: Wyczyn Juventusu i Cristiano jest imponujący

Radek Koc

14 marca 2019, 00:00

Marca

38 komentarzy

Leo Messi podzielił się z dziennikarzami swoim komentarzem na temat spotkania z Lyonem. Nie zabrakło również słów dotyczących występu Cristiano Ronaldo. 

Nerwy: Trochę się nacierpieliśmy przy wyniku 2:1. Sami sobie skomplikowaliśmy życie przy stałym fragmencie gry. Do tego momentu piłkarze Lyonu nie zrobili na boisku nic. Na szczęście strzeliliśmy bramkę na 3:1 i odzyskaliśmy spokój. 

Przygotowanie meczu: Od samego początku staraliśmy się rozstrzygnąć to spotkanie na naszą korzyść. Dużo graliśmy piłką i pokazaliśmy naszą najlepszą wersję. Po zdobyciu bramki na 3:1 otworzyło się przed nami dużo wolnej przestrzeni. Mogliśmy wyprowadzać szybkie kontrataki. 

Dublet: Bramce na 3:1 towarzyszyło pewne napięcie, ale na szczęście udało się ją strzelić. Ten gol dał nam spokój. 

Cristiano Ronaldo: Wyczyn Juventusu i Cristiano jest imponujący. Myślałem, że Atlético będzie silniejszą drużyną. Ronaldo strzelił trzy gole i przeżył magiczną noc. 

Losowanie: Wszyscy przeciwnicy są wymagający. Na przykład Ajax pokazał, że jest wielką drużyną z młodymi piłkarzami i nie boi się niczego. Będzie trudno, niezależnie od tego, z kim się zmierzymy. Musimy być przygotowani na najtrudniejsze wyzwanie i właśnie takie się nam teraz szykuje. 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mecz Betis - Barcelona możesz obejrzeć w serwisie Canal+ online.

https://bit.ly/LaLiga_wznowienie

Szacun ! Najlepszy piłkarz w historii :D

"Myślałem że Atletico bedzie silniejszą drużyną"

Kot! :D

geniusz na boisku.. wspanialy czlowiek poza nim..

A tu znowu o tym cierpieniu na boisku. Jeszcze kilka lat temu piłkarze tak nie cierpieli. Trochę jest mi ich szkoda ... ;)

Cały Messi, prawda nic dodać nic ująć.

Szacun ale Barcelona nie wygra LM.

Szkoda że Ronaldo nie wypowiada się tak o Leo. U naszego asa klasa na boisku i poza nim

coś czuje finał Liverpool - Barcelona

Drewniane Man U i jedziemy dalej :D

A wyczyn Messiego to normalnosc

Kurla jak ja się bałem tego meczu, jak ja się bałem jak strzelili na 2-1.. Dzięki Bogu już jestem spokojny i czekamy na losowanie! Dembus widać było, że miał zabronione robić gwałtowne zrywy, a i tak walnal gola! Naprawdę faktycznie wyglądamy bardzo solidnie, jak na początku sezonu obrona była dziurawa tak teraz jest naprawdę solidna.

Messi dzisiaj dawał takie ciasteczka , że lepsze jak Milka :D :D
konto usunięte

Jeśli Messi nawet mówi że miał magiczną noc to ja nie mam o co się kłócić, bo widać jakie spotkanie miało większą wagę i ciężar