Samuel Umtiti: Jestem o krok od powrotu, chcę pomóc drużynie

Julia Cicha

15 lutego 2019, 17:30

RAC1/Sport

8 komentarzy

Samuel Umtiti oczekuje na zielone światło od lekarzy, by na dobre dołączyć do kolegów. Francuz chce zapomnieć o miesiącach, które spędził na leczeniu urazu kolana, co potwierdził w wypowiedzi dla RAC1.

− Mam się dobrze, niewiele brakuje, bym mógł wrócić do gry. Jestem o krok od powrotu. Przed nami wiele ważnych meczów w LaLidze, Lidze Mistrzów i Pucharze Króla. Chcę pomóc drużynie, ale muszę poczekać, aż będę w pełni gotowy – powiedział Samuel Umtiti.

Obrońca weźmie udział w dzisiejszym treningu zaplanowanym na godzinę 18. Niewykluczone, że Ernesto Valverde powoła go już na spotkanie z Realem Valladolid. Francuz chce polecieć w poniedziałek do Lyonu niezależnie od tego, czy będzie mógł zagrać.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mógł ten Sam poddać się operacji po mundialu. Teraz byłby już w pełni gotowy z mniejszym ryzykiem na odnowienie się urazu. A tak to w każdym meczu kibice bedą drżeli o jego zdrowie. Nie pozostaje nic, tylko mieć nadzieje, że dobrze i w pełnym zdrowiu wprowadzi się z powrotem do pierwszego składu ;)

Stęsniliśmy się już za naszą defensywną skałą. Lenglet świetnie się wprowadził do drużyny ale z Umtitim obrona Barçy wskakuje na jeszcze wyższy poziom

Zdrowy Big Sam to absolutnie top 3 stoperów świata.

Wracaj Samu bo będziesz nam potrzebny. W formie jesteś jednym z najlepszych obrońców świata :)

Umtiti będzie nam potrzebny lecz wiadomo nie ma co wystawiać do 1 składu z ryzykiem ponownej kontuzji wylecz się i małymi krokami wracaj jesteś nam potrzeby