Samuel Umtiti ponownie ma problemy z lewym kolanem

Łukasz Lewtak

28 listopada 2018, 20:20

18 komentarzy

Samuel Umtiti nie znalazł się w kadrze meczowej FC Barcelony na spotkanie z PSV Eindhoven. Powodem są dolegliwości, jakie obrońca odczuwa w lewym kolanie.

Francuz poleciał z drużyną do Eindhoven, ale dziś dowiedzieliśmy się, że razem z Riquim Puigem i Jokinem Ezkietą obejrzy mecz Barcelony z PSV z trybun Philips Stadion. Umtiti został skreślony przez Ernesto Valverde tuż przed rozpoczęciem spotkania, ponieważ na wczorajszym treningu na obiekcie dzisiejszego rywala Blaugrany poczuł dolegliwości w lewym kolanie.

Problemy z kolanem ciągną się za Samuelem Umtitim już od dłuższego czasu. Przed ostatnim meczem z Atlético Madryt na Wanda Metropolitano Francuz pauzował z tego powodu przez niemal dwa miesiące.

Dolegliwości Umtitiego są kolejną fatalną wiadomością dla Ernesto Valverde. W kadrze Barcelony jest obecnie aż ośmiu kontuzjowanych piłkarzy.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Kurde dawać go od razu na stół, im szybciej tym lepiej. Oczywiście nie wiemy wszystkiego, może są jakieś przeciwwskazania ale kurcze z tego co widać dotychczasowe metody nie przyniosły rezultatu.

Teraz niech go leczą zachowawczo to może na jakieś mecz 1/8 zdąży....i tak w kółko

Mowilem..

Pewnie się okaże że jednak bez operacji się nie obejdzie

Z całym szacunkiem do Ernesto bo dobra prace wykonuje, to jednak widać coraz bardziej efekt złej eksploatacji zawodników. Nie można zrzucać winy na mecze reprezentacji, tylko brać je pod uwagę planując wysiłek zawodnika. Minus który miejmy nadzieje nie odbije się zbyt mocno na wynikach.

Większość z nas wiedziała,że skończy się to operacja, skoro ten uraz go już męczył ponad pół roku i grając go pogłębiał, to były niewielkie szansę na to, że zabicie wagi i wzmocnienie mięśni na zawsze zlikwidują problem. Może był jakiś cień szans, ale nic z tego. Jeśli operacja, to może na koniec sezonu będzie w stanie wrócić. Zostaniemy z 3 obrońców, w tym jeden wiecznie kontuzjowany.

Chyba jednak nie obejdzie się bez operacji. Szkoda :(
konto usunięte

To przez przerwę reprezentacyjną!