RAC1 zdradza plany Barcelony wobec Rafinhi

Łukasz Lewtak

21 listopada 2018, 19:14

RAC1/Sport

15 komentarzy

Katalońska rozgłośnia RAC1 poinformowała, jakie są plany FC Barcelony wobec Rafinhi w zimowym okienku transferowym.

Sytuacja Brazylijczyka jest dość trudna. Z jednej strony Ernesto Valverde rzadko wystawia Rafinhę w pierwszym składzie, lecz z drugiej, według RAC1, Barça kategorycznie wyklucza możliwość odejścia piłkarza w zimowym okienku transferowym, ponieważ zapewnia, że na niego liczy.

Ostatnio ojciec Rafinhi Mazino udzielił głośnego wywiadu dla Galicia Sport, w którym odniósł się do sytuacji swojego syna. – Sytuacja Rafinhi jest szalona, nie można tego zrozumieć. Musimy znaleźć jakieś wyjście, ponieważ tutaj trudno mu będzie dostawać szanse. Minęły praktycznie dwa lata, Rafa gra bardzo niewiele i potrzebuje klubu, który zapewni mu 30-40 meczów w sezonie, ponieważ od dawna brakuje mu ciągłości występów. Tutaj po trzech rozegranych spotkaniach traci się miejsce w składzie. Trener ma swój sposób pracy, ale dla piłkarza, który czuje się dobrze, zalicza świetny presezon i rozgrywa spektakularne mecze, jest to niezrozumiałe. Powinniśmy być zadowoleni, ponieważ jesteśmy we wspaniałym klubie, ale Rafinha musi odejść, żeby grać więcej. Nie wykluczamy odejścia Rafinhi w zimie. Jeśli będą kluby zainteresowane jego sprowadzeniem, Barcelona będzie zainteresowana transferem, a piłkarz będzie zadowolony z takiego rozwiązania, popracujemy nad tym wspólnie – powiedział Mazinho.

Według doniesień RAC1 FC Barcelona jest zaskoczona takimi słowami ojca Rafinhi. Wydaje się, że pomiędzy klubem a brazylijskim pomocnikiem pojawił się konflikt interesów, który może być bardzo widoczny w zimowym okienku transferowym.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Rafinha swoje minuty jeszcze dostanie, bo trzeba znaleźć mu nowy klub. W styczniu nie ma sensu go oddawać, chyba, że ktoś zdesperowany rzuci na stół 35-40 mln, w lecie obowiązkowo musi odejść, bo na Barcelonę jest za słaby, dodatkowo ma częste problemy ze zdrowiem.

W styczniu można się jeszcze pożegnać z Munirem, Samperem i Denisem

Ma racje, Rafinhia ma taletn moim zdaniem na Barce. Wychowanek który jak gra to udowadnia że ma wolę walki. Potrzebuje regularności a nie takie coś co obecnie go spotyka. Jak by grał w każdym meczu udowodnił by to że zasługuje na miejsce w pierwszym składzie.

Kolo powinien odejść, ma jakiś poziom, ale nie oszukujmy się.... Powodzenia!

Szkoda mi go. Moim skromnym zdaniem na Barcę jest troszkę za słaby, ale w innych mocnych klubach może być kluczowym zawodnikiem. Życzę mu transferu - myślę, że zarówno on jak i klub by zyskały.

trze mecze zagrał i usiadł... ? Panie tato... to i tak o dwa za dużo.

Spektakularne mecze? Chyba jeden dobry z Interem, proszę Pana.

Ja mu się nie dziwię, bardziej zaskakuje mnie zdziwienie klubu.

mega duża głowa