Mazinho: Nie wykluczamy odejścia Rafinhi z Barcelony w zimie

Dariusz Maruszczak

20 listopada 2018, 21:15

Radio Galicia Sport, Sport

11 komentarzy

Ojciec Rafinhi i zarazem jego agent Mazinho udzielił wywiadu dla Radio Galicia Sport, w którym wyraził niezadowolenie z sytuacji 25-latka w Barcelonie i nie wykluczył jego odejścia z klubu już w styczniu.

– Sytuacja Rafinhi jest szalona, nie można tego zrozumieć. Tylko trener wie, co ma, lub czego mu brakuje. Staramy się, aby Rafa był w sytuacji, w której może regularnie występować. Musimy więc znaleźć jakieś wyjście, ponieważ tutaj trudno mu będzie dostawać szanse. Minęły praktycznie dwa lata, Rafa gra bardzo niewiele i potrzebuje klubu, który zapewni mu 30-40 meczów w sezonie, ponieważ od dawna brakuje mu ciągłości występów – powiedział Mazinho.

– Tutaj po trzech rozegranych spotkaniach traci się miejsce w składzie. Trener ma swój sposób pracy, ale dla piłkarza, który czuje się dobrze, zalicza świetny presezon i rozgrywa spektakularne mecze, jest to niezrozumiałe. Powinniśmy być zadowoleni, ponieważ jesteśmy we wspaniałym klubie, ale Rafinha musi odejść, żeby grać więcej – tłumaczył ojciec i agent 25-latka.

Mazinho stwierdził wprost, że jego syn może wkrótce opuścić Barcelonę. – Nie wykluczamy odejścia Rafinhi w zimie. Jeśli będą kluby zainteresowane jego sprowadzeniem, Barcelona będzie zainteresowana transferem, a piłkarz będzie zadowolony z takiego rozwiązania, popracujemy nad tym wspólnie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Prawdą jest że mało gra, dostał szansę jak Leo był kontuzjowany i grał dobrze ale raczej nie ma co liczyć na więcej. Konkurencja jest duża, Vidal też prawie nie gra. Sezon jest długi i potrzebujemy mocny skład na wygranie LM, pozwolić odejść max jednemu zimą, ewentualnie Malcom jak się uprze ale wtedy jednego napastnika w jego miejsce

Wstyd! Gdy Barcy nie uda sie kupic zawodnika ktorego obserwuja,jedyna opcja sa zawodnicy ktorzy zostali, wychowankowie lub ci ktorzy wrocili z wypożyczenia. Najgorsze jest to ,ze mimo dobrych wystepow i tak to nic nie daje. Zbliza sie okienko i maja ich w dupie,a gdy nie uda sie nikogo kupic to wtedy chca by zostali i wmawiaja im ze ich potrzebuja. Wstyd!!#
konto usunięte

Po takich słowach nie widzę już dla niego miejsca. Za dużo tego narzekania na minuty. Czas się pożegnać.

30-40 meczy ? Rozegralby 10 w ciągu i szklanka by się stłukła

Czy ja dobrze widzę? Munir, Denis teraz on? No spodziewałem się takiego dobrego okienko:)

Zamiast Rafinhi to Dembele powinien odejść

Jeśli ojciec uważa, że to były spektakularne występy, to już nie mam więcej pytań. Po tych rekordach, które pobił, chłopak potrzebuje nowych wyzwań. Kierunek Juve.

Pff spektakularne no fakt jest najlepszy na boisku a trener go skreśla. Zacznijmy od tego że zagrał jeden dobry mecz w spotkaniu z Interem strzelił bramkę i potem miał dwa kiepskie mecze już z 4 sezony nie może udowodnić że jest wart gry w pierwszym zespole czas na pożegnanie.

30-40 meczy to on może obejrzeć co najwyżej w szpitalu...