Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

29 października 2018, 07:45

70 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Zabójcza manita" - Luis Suárez zdobył hat-trick, wchodząc w rolę Messiego, a Barça rozgromiła Real, który jest na dziewiątym miejscu w tabeli z siedmioma punktami straty do lidera. Lopetegui zostanie dziś zwolniony, a Conte jest pierwszą opcją do jego zastąpienia. Hamilton jest już pięciokrotnym mistrzem świata tak jak Fangio.

"Na ulicę!" - kolejna historyczna manita Barcelony, która doprowadza do zwolnienia Lopeteguiego. Luis Suárez poprowadził Barçę do goleady, zdobywając hat-trick. Cały zespół Valverde rozegrał wielki mecz. Coutinho otworzył wynik spotkania, a Arturo Vidal jako ostatni trafił do siatki, zdobywając pierwszą bramkę w Barcelonie. Florentino jest blisko zatrudnienia Conte. Hamilton z piątym tytułem mistrza świata w Formule 1.

"5 bez 10" - Barça wysoko pokonała Real po hat-tricku Suáreza, a to wszystko bez Messiego. Florentino zdecyduje dziś o zwolnieniu Lopeteguiego. Lewis Hamilton dogonił Fangio i zdobył piąty tytuł mistrza świata. Vinales wygrał w Moto GP, a Arenas zwyciężył w Moto 3. Koszykówka: Barça potrzebowała dogrywki, by pokonać Penyę. Nàstic wygrał z Oviedo w debiucie Enrique Martína.

"Nie tylko Julen jest winny" - fatalny etap Lopeteguiego kończy się upokarzającą manitą Barçy bez Messiego. Antonio Conte jest "strażakiem", który został wezwany, by zapanować nad drużyną i naprawić błędne plany sportowe Florentino. Ramos ostrzega Conte: "szacunek się zyskuje, nie narzuca". Piąty tytuł mistrza świata Hamiltona, jedynie Schumacher znajduje się przed nim. Rekord świata w półmaratonie w Walencji. Alavés i Sevilla nie tracą głowy.

"Zabójcza goleada" - Real jest dziewiąty i traci siedem punktów do lidera. Florentino przygotowuje zwolnienie Lopeteguiego i stara się zatrudnić Conte. Valverde: "mówienie, że Real się skończył, jest bzdurą". Lopetegui: "jestem smutny, piłkarze również, ale mam siłę". Casemiro: "1:5 odzwierciedla sezon, który rozgrywamy". Piqué: "wygrana z Realem wzmacnia". Sergio Ramos: "trener z twardą ręką? Szacunek się zyskuje, nie narzuca. Wiele wygraliśmy z trenerami, których już znacie". Hamilton pięciokrotnym mistrzem świata, przed nim już tylko Schumacher. Wczoraj był czwarty, a zwyciężył Verstappen. Moto GP: Martín zajął piąte miejsce i powiększył przewagę. Bezzecchi upadł, a Maverick wygrał.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gazety nigdy nie rozpisywały się aż tyle po zlaniu średniaka ligowego.
« Powrót do wszystkich komentarzy