Guillermo Amor: Po wejściu Messiego wrzuciliśmy wyższy bieg

Łukasz Lewtak

29 września 2018, 18:48

AS

7 komentarzy

W rozmowie z Barça TV dyrektor ds. relacji instytucjonalnych i sportowych pierwszej drużyny FC Barcelony Guillermo Amor skomentował remis zespołu Ernesto Valverde z Athletikiem w siódmej kolejce LaLigi.

- Dominowaliśmy i kontrolowaliśmy mecz. Myślę, że mogliśmy wygrać. W pierwszej połowie były trudności. Po wejściu Leo wrzuciliśmy wyższy bieg, lepiej wszystko kontrolowaliśmy i mogliśmy zwyciężyć, jednak Athletic zagrał dobrze w defensywie i był skuteczny.

- Nie jesteśmy przyzwyczajeni do serii potknięć. Teraz trzeba myśleć o środzie. Spotkanie z Tottenhamem jest dobre do tego, aby przerwać złą serię. Miejsce jest bardzo dobre, podobnie jak rywal i rozgrywki. Chcemy zmienić kierunek i postarać się, aby w środę wszystko było już poza nami.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak można traktować poważnie człowieka, który po takim spotkaniu mówi, że Barcelona „dominowała i kontrolowała mecz”... Na prawdę trzeba nie mieć wstydu.

" Dominowaliśmy i kontrolowaliśmy mecz" - przestałem czytać, może on pisze o meczach Guardioli ? :D

Ten koleś już przesadza tymi swoimi wypowiedziami. Barca zagra źle coś zrobi nie tak a on i tak ma zawsze wytłumaczenie że to nie wina Barcy

Tylek mus sie pali to co ma gadac jedynie ,ze w nastepnym meczu bedzie lepiej a tak to on jest slepy

Wbrew pozorom ma.racje Tottenham przy bronieniu się nie jest za dobry ale.mysle że w Ataku jest obecnie w lepszej formie od nas
konto usunięte

"Kontrolowaliśmy mecz" matka wie, że ćpiesz?