Rafinha i Sergi Samper trenowali dziś indywidualnie [WIDEO]

Dariusz Maruszczak

19 lipca 2018, 13:17

FCBarcelona.cat

5 komentarzy

Piłkarze Barcelony odbyli rano jedyny trening w dniu dzisiejszym. W zajęciach z zespołem nie uczestniczyli Rafinha i Sergi Samper.

Obaj pomocnicy wykonywali ćwiczenia indywidualne. Barcelona nie poinformowała, co jest powodem ich absencji, ale niewykluczone, że jest to podyktowane ostrożnością wobec stanu zdrowia zawodników, którzy w poprzednim sezonie stracili wiele miesięcy z powodu poważnych kontuzji. Jak informuje Mundo Deportivo, tym razem w zajęciach nie uczestniczył żaden piłkarz Barçy B.

Jutro Barcelona odbędzie dwie sesje treningowe, w sobotę jedną, a w niedzielę zawodnicy będą mieli dzień wolny. 24 lipca Barça wyleci na tournée po Stanach Zjednoczonych.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tak YoungMan a jak złapie kontuzje Thiago to towarzyszył w powrocie do zdrowia będzie mu Rafinha i tak na zmianę aż w końcu obaj złapią kontuzje i po sezonie się ich wypożyczy

Teraz rozumiem dlaczego ludzie chcą żeby Thiago wrócił do Barcy! Gdy jego młodszy brat zostanie na przyszły sezon w klubie to Thiago będzie mu towarzyszył w procesie powrotu do zdrowia.
konto usunięte

Juz zlapal kontuzje a wy go tu chcecie na stale XD

2 osoby to dalej indywidualnie :v?