Conte: Granie przeciwko Barcelonie będzie wielkim wyzwaniem

Dariusz Maruszczak

17 lutego 2018, 09:52

AS

9 komentarzy

Po zwycięstwie Chelsea z Hull City (4:0) w piątej rundzie FA Cup trener The Blues Antonio Conte wypowiedział się na temat zbliżającego się starcia z Barceloną w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

– Musimy być podekscytowani możliwością grania przeciwko jednej z najlepszych drużyn na świecie – stwierdził włoski szkoleniowiec, który przyznał, że pojedynek z Barceloną będzie „wspaniałym wyzwaniem” i tego typu mecze zawsze są motywujące.

Conte był zadowolony z dobrego występu jego podopiecznych w spotkaniu z Hull City, które było okazją dla rezerwowych na otrzymanie szansy na grę. – Piłkarze, którzy nie występują regularnie, są w bardzo dobrej dyspozycji. To sprawia, że mam wiele wątpliwości przed spotkaniem z Barceloną, i myślę, że to ważne. Teraz mamy trzy dni na podjęcie odpowiednich decyzji.

– Zawsze będziemy starali się dominować w grze, ale w meczu z Hull początek w naszym wykonaniu był imponujący. Rozpoczęliśmy spotkanie bardzo skoncentrowani, jestem naprawdę zadowolony z postawy moich zawodników – powiedział Conte.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak dla mnie mecz do jednej bramki (Chelsea) Barcelona na pewno będzie trzymała wysokie posiadanie tylko ze jak wyjdą z gra za wysoko to nie wiem kto hazarda dogoni później w kontrataku

Chciało by się trenować Barce :D

To będzie trudny mecz. Jednak nasza Duma Katalonii nie raz rozbiła solidną ścianę :)
konto usunięte

Zderzą się z katalońską ścianą. Barca to poziom wyżej niż angielska, Chelsea będzie zaskoczona dominacją naszych zawodników, nie lubię ich. Mam nadzieje, że zniszczymy ich po prostu :)

Bój się Antonio!