Rakitić: Trzeba dbać o Messiego

Julia Cicha

6 grudnia 2017, 10:15

Sport

11 komentarzy

Ivan Rakitić podkreślił dobrą grę Barcelony w meczu ze Sportingiem oraz zaznaczył, że mimo pewnego awansu drużyna nie grała wczoraj o nic.

− Graliśmy o dość dużo. Występowanie w Lidze Mistrzów to coś wyjątkowego, szczególnie dla mnie, bo w przeszłości nie miałem zbyt wielu okazji ku temu. Każde spotkanie jest jak prezent, a gra u siebie to obrona klubowych barw i dawanie spektaklu kibicom. Myślę, że dobrze zagraliśmy, mamy dobrą dynamikę i nie zmieniamy naszego stylu, dzięki czemu piłkarze łatwiej mogą się zaadaptować. Zasłużyliśmy na zwycięstwo, oby tak dalej.

− Messi jest zadowolony. Ważne, że jest z nami, czasem musi odpocząć. Gra z nim to coś wyjątkowego. Nawet gdy pojawia się na boisku na 20-25 minut, potrafi wszystko zmienić. Dobrze, że jest zdrowy, trzeba o niego dbać.

− Nie rozmawialiśmy z Mascherano. Ciężko pracuje, by jak najszybciej do nas dołączyć, jest dla nas ważny i zawsze gra na wysokim poziomie. Oby został tu jak najdłużej. Jest dla nas istotny jako piłkarz i jako osoba.

− Chciałbym wylosować Bazyleę. Odpadnięcia Atlético nie skomentuję, mam dość własnych spraw. Szkoda, że tak się stało, ale pokazuje to, że w Lidze Mistrzów nie ma łatwych spotkań. Trzeba grać na 100%.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

mnie meczy, ze w kazdym wywiadzie IVANA pytanie o MESSIEGO... Messi to, Messi tamto...
konto usunięte

Każdy wygrany mecz w grupie to półtora miliona Euro dla klubu. Także na pewno nie graliście o nic.

Dbamy o niego wystarczająco dobrze. 100 milionów + 35 za sezon...