Bartomeu spotkał się z Iniestą

Łukasz Lewtak

7 września 2017, 19:44

Mundo Deportivo/Sport

16 komentarzy

Jak informują Mundo Deportivo i Sport, Josep Maria Bartomeu spotkał się wczoraj z Andrésem Iniestą, aby wyjaśnić wszystkie powstałe w ostatnich dniach nieporozumienia.

Przypomnijmy, że wczoraj kapitan FC Barcelony wrócił do stolicy Katalonii ze zgrupowania kadry narodowej. Na lotnisku na 33-latka czekał tłum dziennikarzy, który chciał dowiedzieć się, czy Hiszpan rzeczywiście osiągnął wstępne porozumienie z klubem, jak zapewniał w wywiadzie dla Mundo Deportivo Josep Maria Bartomeu. Jeden z przedstawicieli mediów skierował do Iniesty następujące pytanie: „Andrés, możesz potwierdzić wstępne porozumienie w kwestii przedłużenia kontraktu”. Piłkarz Barcelony wyraźnie nie miał ochoty rozmawiać z dziennikarzami i wsiadając już do samochodu, odpowiedział: „nie”. To wywołało spory szum medialny, ponieważ w ten sposób Iniesta zaprzeczył słowom prezydenta Bartomeu. Więcej o tej sprawie pisaliśmy w tym artykule.

Wczoraj wieczorem Bartomeu skontaktował się z Iniestą i poprosił o spotkanie. Według relacji Mundo Deportivo rozmowa pomiędzy prezydentem i kapitanem Barçy przebiegała w przyjaznej atmosferze. Panowie wyjaśnili sobie, że doszło jedynie do nieporozumienia, i potwierdzili, że intencją obu stron jest przedłużenie współpracy.

FC Barcelona chce zaproponować Inieście umowę, która byłaby przedłużana z sezonu na sezon, jeśli sam piłkarz chciałby kontynuować współpracę z klubem. Kapitan drużyny podobno zgadza się na takie rozwiązanie, jednak do ustalenia pozostało jeszcze wiele innych kwestii.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

randke mieli? :D
« Powrót do wszystkich komentarzy