Sky Deutschland: Borussia odrzuciła ofertę Barçy w wysokości 130 milionów euro

Ola

22 sierpnia 2017, 12:09

Sport

529 komentarzy

Jak poinformowała niemiecka Sky Deutschland, FC Barcelona złożyła w ostatnich godzinach nową ofertę za Dembélé w wysokości 130 milionów euro. Jednak niemiecki zespół podobno odrzucił propozycję Katalończyków, gdyż domaga się co najmniej 150 milionów.

Barça zaoferowała o 40 milionów więcej niż wynosiła jej pierwsza propozycja tuż po odejściu Neymara do PSG. W tym momencie Blaugrana ma już tylko kilka dni aby złożyć lepszą ofertę lub zrezygnować z zawodnika. BVB nie zamierza czekać na ruch do 31 sierpnia i oczekuje, że telenowela z Francuzem w roli głównej zakończy się jeszcze w tym tygodniu.

Tymczasem Ousmane Dembélé wciąż nie trenuje z zespołem, czekając na rozwój wydarzeń. Jego marzeniem jest gra na Camp Nou i jest gotowy walczyć o to do końca. Mówi się, że jego powrót do szatni Borussii jest praktycznie niemożliwy.

Barcelona wciąż ma nadzieję na przeprowadzenie operacji, jednocześnie pracując nad sprowadzeniem Coutinho i Seriego. Ten ostatni jest najbliżej katalońskiego klubu, prawdopodobnie jego transfer zostanie wkrótce ogłoszony.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nawet 130 ? Moim zdaniem powinni dac sobie na luz bo to juz za daleko leci

@Berniś: Juz powinni mieć opcje B, chialbym zobaczyć Lemara na CN...
« Powrót do wszystkich komentarzy