Neymar spotkał się z Bartomeu

Majerr

2 sierpnia 2017, 11:59

Sport

60 komentarzy

Niedawno informowaliśmy Was o pożegnaniu, do jakiego doszło w Ciutat Esportiva pomiędzy Neymarem a resztą drużyny. Po rozstaniu z zespołem Brazylijczyk udał się na spotkanie z Josepem Marią Bartomeu.

Jak podała rozgłośnia Catalunya Radio, Neymar wraz ze swoim ojcem i przyjaciółmi pojawili się w klubowych biurach na Camp Nou, aby spotkać się z prezydentem FC Barcelony i przeanalizować obecną sytuację 25-letniego napastnika. Brazylijczyk uznał, że nadszedł czas na rozstanie się z katalońskim klubem. Obecnie brakuje ustalenia szczegółów dotyczących tego, w jaki sposób i kiedy zostanie ogłoszone jego przejście do PSG. Na ten moment nie wiadomo również, jak zaawansowane są rozmowy pomiędzy oboma klubami oraz jakie będą warunki transferu Neymara na Parc des Princes.

Zawodnik oraz jego ojciec mają także do załatwienia kilka spraw z klubem. Jedna z nich dotyczy premii 26 mln euro, jaką Barça zobowiązała się wypłacić Neymarowi Seniorowi za przedłużenie kontraktu przez jego syna. Katalończycy zdeponowali wspomnianą sumę w jednej z kancelarii notarialnych w Barcelonie i mają zamiar przeanalizować, czy Brazylijczycy powinni otrzymać te pieniądze.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
konto usunięte

@wojtuh10: Też mi się wydaje że to wszystko było zaplanowane duuuużo wcześniej. Żałosne mendy.

@wojtuh10: Nawet jeśli to nie działała to w żaden sposób na szkodę Barcy, gdyż gdyby nie przedłużył umowy zostałby mu ostatni rok kontraktu a jego klauzula wynosiłaby 190 mln i zapewne można by negocjować gdyż byłby to jego ostatni rok, obecnie Barca dostanie za niego 222 mln, wiec nawet bez negocjacji 32 mln więcej, co akurat pokrywa tą premię i dodatkową podwyżkę którą dostał w nowym kontrakcie.
« Powrót do wszystkich komentarzy