Piqué o Neymarze: zostaje

Looky

23 lipca 2017, 23:31

122 komentarze

"Zostaje" - napisał Gerard Piqué na swoim Twitterze, dodając zdjęcie z Neymarem. Transferowa saga z Brazylijczykiem w tle trwa w najlepsze.

Hiszpańskie i katalońskie media  codziennie serwują nowe doniesienia w sprawie ewentualnego przejścia Brazylijczyka do PSG. Kilka godzin temu rozgłośnia RAC1 podała informację, że spotkanie zarządu Barçy z Neymarem nie zakończyło się pomyślnie i wydawało się, że skrzydłowy znów jest bliżej odejścia. Tymczasem kilkadziesiąt minut temu na swoim Twitterze Gerard Piqué dodał poniższy wpis.

Tymczasem Mundo Deportivo donosi, że to sam Neymar, a nie jego ojciec ma wątpliwości. Klubowe źródła miały przekazać dziennikowi, iż Neymar Senior jest za tym, by jego syn kontynuował karierę w Barcelonie, ale sam zawodnik waha się ze względu na astronomiczną ofertę PSG i namowy swoich rodaków grających w Paryżu, gdzie byłby niekwestionowanym numerem jeden.

Ojciec gracza miał powiedzieć w trakcie ostatniego spotkania z zarządem Barçy, że nie może zapewnić, iż jego syn zostanie w klubie. Z tego powodu dyrektorzy FC Barcelony poprosili Neymra Seniora o prywatne spotkanie z piłkarzem, które odbyło się dziś w New Jersey, aby poznać jego stanowisko w całej sprawie. Uczestniczyli w nim Ney, jego ojciec, Raül Sanllehí i Álvaro Costa, pracownik Nike i bliski przyjaciel gwiazdora Barçy. Decyzja wciąż nie została podjęta i trzeba czekać na rozwój wydarzeń.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Prawdziwy prezydent wziął się do roboty, a nie ten sabotażysta.
« Powrót do wszystkich komentarzy