Ramos: Słowa Piqué nie mają większego znaczenia

Majerr

29 marca 2017, 07:00

Onda Cero

44 komentarze

Po przeprowadzeniu wywiadu z Gerardem Piqué hiszpańscy dziennikarze nie mogli przegapić okazji do tego, aby nie pozwolić odpowiedzieć Sergio Ramosowi na słowa wychowanka Barçy. Poniżej prezentujemy najciekawsze wypowiedzi obrońcy Realu.

– Każdego dnia moja relacja z Piqué jest lepsza i niezależnie od tego, co powie, nie zmieni się to, tak samo jak nie zmieni on wartości, herbu, historii czy tytułów naszego klubu, a jego słowa nie sprawią, że zabiorą nam puchary, dlatego słowa te nie mają większego znaczenia.

– Wszystko, co odpowiem na słowa Piqué, wy użyjecie w celu stworzenia konfliktu.

– Jego słowa na pewno dadzą mu jutro miejsce na okładkach gazet (śmiech).

– Myślę, że w każdej loży pociąga się za sznurki, nie tylko w tej na Bernabéu. Jeżeli zrobimy bilans z tego roku, uważam, że w tym temacie oni powinni mniej wypowiadać się od nas. Mój gol w finale Ligi Mistrzów? Jeżeli otworzymy bibliotekę, mamy trafienie Iniesty.

– W drugiej połowie powiedziałem Piqué, że biały mu pasuje, i że sam nie wiem co powiedzieć (śmiech).

–  Show, o którym mówił Piqué, jest częścią jego charakteru. Nie zmienimy go już, on jest 30-letnim facetem. Trzeba się tym cieszyć, ponieważ on jest wspaniałym środkowym obrońcą i mamy nadzieję, że jak najdłużej będzie w reprezentacji. Niech ubiera biały kolor, bo lepiej w nim wygląda.

– W naszych relacjach nigdy nie może zabraknąć szacunku, a komentarze nie są tak ważne, jak dobra atmosfera i harmonia w zespole.

– Już to mówiłem, jeżeli technologia ma nam pomagać, tak jak dzisiaj, gdy anulowano bramkę Griezmanna, a potem uznano naszego gola, to jestem zwolennikiem wszystkiego, co ma pomóc. Dziś to był jedynie mecz towarzyski, ale na mistrzostwach Europy czy świata może się zdarzyć, że jakiś zespół odpadnie i będzie bardzo wkurzony.

– Słowa Piqué nie mogą zaboleć Realu. Mogłyby one zaboleć, gdyby wyszły od Iniesty, który nigdy nic nie mówi. Jednak takie słowa od Piqué to żaden problem.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ramos.... - przecież to półgłówek.

Jeden za Barcą, drugi za Realem, każdy broni swojego klubu, ale fajnie że są też kumplami.

Fajnie się przekomarzają :)

Czyli słowa Ramosa pokazały że relacje Pique są dobre i szanuje go bardziej niż ostatnio

Czy się lubi albo szanuje(albo nie) Ramosa badz Pique to oni pokazują więcej klasy niz zakompleksione polskie dzieci kibicujace najlepszym klubom swiata, wylewajace żale na www.

Ramos świetnie odpowiada Pique i nawzajem! Są genialnymi obrońcami, a szydera w zespole (w tym przypadku odnoszę się do reprezentacji Hiszpanii) jest jak najbardziej na miejscu :)

Dla kasy to i herb zmieniaja

Ramos wyraził, który gol Barcelony najbardziej go zabolał, a nie ten nieprawidłowy. Postawcie się na jego miejscu. Gdyby nie gol Iniesty nie było by złotej jak się później okazało dekady Barcelony.
konto usunięte

No i prawidłowo. Są kumplami i obaj są świetnymi ŚO. A to że jeden wbija szpilkę Realowi, a drugi Barcy to wg mnie normalne.

Tak samo jak twoje komentarze po meczu Barca Psg nie maja wiekszego znaczenia panie Ramos i nie zmienia tego ze barcelona w tym stuleciu to najlepszy klub swiata

Ramos popiera technologię? :o ciekawe co na to jego koledzy :D

Ramos, bluźnisz, biały w ogóle nie pasuje do Gerarda. Aż dziwnie się czuję patrząc na niego, gdy nosi trykot takiego koloru. Tylko blaugrana :D

Kurcze, niby Gerard ma kompleks Realu, bo ciągle o nich mówi, ale Ramos z kolei ciągle mówi o Pique, gdy ten się odezwie. Też kompleks? Czy może po prostu odpowiadanie na pytania dziennikarzy? Trudno nie gadać o Realu, gdy dziennikarz zadaje o niego pytanie. Jasne, można milczeć, ale po co? :D

Gdyby otworzyć bibliotekę to za bramką Iniesty (zapewne ze Stamford Bridge) znajduje się zakurzony i niemal nietknięty wolumin z pierwszego meczu obu zespołów. Można tam znaleźć bardzo ciekawe fakty, które rzucają zupełnie inne światło na tamten dwumecz.
konto usunięte

Bardzo dyplomatyczna i rozsądna wypowiedź Sergio Ramosa. Pique, weź przykład :)

Oj Ramos. Ramos...Niby słowa Gerarda nie mają większego znaczenia, a jednak są przez ciebie komentowane... Czekam na odzew Gutiego i Arbeloy :D

Osobiście szanuję graczy Realu i nie przeszkadza mi kiedy wyrażają oni swoje opinie czy oddanie dla klubu. Podobnie robią też gracze Barcy. Jestem jednak zwolennikiem nie gadania zbyt wiele i czystej rywalizacji na boisku.

Do usunięcia :)

Pique herbu nie zmieni- zrobicie to sami :D dla Szejków :D

Tak, trofeów Wam nikt nie odbierze. Historią jednak bym się nie chlubił na miejscu Ramosa, ani tą bardziej odległa ani też bliższą. No ale to kwestia wartości ważnych dla: pilarza, zarządu, kibiców.

Przepraszam bardzo, a czy gol Iniesty był strzelony nieprawidłowo, bo czegoś nie rozumiem...?