313 komentarzy

Al Ahli SC

Herb Al Ahli SC

3:5

FC Barcelona wygrała z Al Ahli 5:3 w meczu towarzyskim rozegranym w Ad-Dausze. Festiwal strzelecki rozpoczęło trio MSN - gole strzelali kolejno Suárez, Messi i Neymar, po czym cała trójka, wraz z Piqué, zeszła z boiska. Po zmianie stron ambitni gospodarze zdobyli trzy gole, Barça odpowiedziała dwoma i spotkanie zakończyło się hokejowym wynikiem.

Zobowiązania wobec sponsora wymagały od klubu wystawienia w wyjściowym składzie kluczowych zawodników, dlatego od pierwszej minuty widzieliśmy na boisku trio MSN. Strzelanie rozpoczął w 7. minucie Suárez, który tylko musnął piłkę głową podaniu Messiego. Dwie minuty później sam Argentyńczyk, po wycofaniu piłki przez Rafinhę, wpisał się na listę strzelców, a w 16. minucie trzecią bramkę zdobył Neymar.

Później do głosu doszli gospodarze, którzy kilka razy przedarli się pod pole karne Barçy, ale tam pudłowali albo pewnie bronił Cillessen. Już w 32. minucie Luis Enrique zdjął z boiska Messiego, Neymara, Luisa Suáreza i Piqué, za których weszli Denis, Arda Turan, Alcácer i Umtiti. Tridente Barcelony wykonało swoje zadanie i mogło już szykować się na mecz z Espanyolem.

Po zmianie stron rozpoczęło się ostre strzelanie, które trwało kwadrans. Najpierw w 50. minucie sędzia popełnił błąd, dyktując rzut karny dla Al Ahli za rzekomy faul wprowadzonego Masipa, a jedenastkę na gola zamienił Abdulrahmann. Chwilę później po podaniu Rakiticia gola głową zdobył Paco Alcácer, a w 57. minucie Rafinha popisał się iście brazylijską akcją, ogrywając kilku rywali i strzelając do pustej bramki. Później trafiali jednak już tylko gospodarze. W 59. minucie w krótki róg bramki Masipa strzelił Assiri, który również sześć minut później trafił do siatki po ładnej akcji zespołowej.

W drugiej połowie Luis Enrique dał szansę na grę Masipowi, Sergiemu Roberto, Inieście, Busquetsowi, Albie, Borji Lópezowi i Aleñi. Ten ostatni w 81. minucie doznał kontuzji i zszedł z boiska, ale trener Barcelony nie wprowadził za niego żadnego zawodnika, gdyż na ławce rezerwowych został mu już tylko ter Stegen.

Barcelona: Cillessen; Aleix Vidal, Mascherano, Piqué, Digne, André Gomes, Rakitić, Rafinha, Messi, Suárez, Neymar.
Rezerwowi: Ter Stegen, Masip, Sergio, Denis, Arda, Iniesta, Borja, López, Aleñá, Alcácer, Alba, Roberto, Umtiti.

Al-Ahli: Al Mosailem; Al Fatil, Abdel-Shafy, Aman, Kurdi; Al-Moasher, Al-Jassim, Al-Mogahwi, Luiz Carlos, Asiri; Al Soma.

Ładnie "spanenkował" Masipa ten Arabski David Luiz.

Cieszy bramka Paco, mimo ze w towarzyskim!

Jak zagrał Vidal?

Ooo Paco strzelil bramke moze sie przelamie he

Po obejrzeniu skrótu stwierdzam, że Matip powinien się cieszyć, że jest piłkarzem Barcelony i wyciąga te 1.2mln, bo umiejętności ma na 2 lige

wiadomo ze to mecz taki ze nawet nie ma sensu krytykowac no ale co Masip wpuscil to na orliku takie cos sie wpuszcza;) chodzi o druga bramke oczywiscie. Mam nadzieje ze Barca przejdzie na dwoch bramkarzy w kadrze seniorskiej i ewentualne powolania z Barcy B, zamaist utrzymywac takiego kolejnego Masipa

Link do bramek
Nie oszukujmy się ale nasze bramki nr 1, 2 i 4 przy bramkarzu z La Liga by nie wpadły ☺️

Trochę cieszy bramka Paco szkoda,ze nie w ważnym meczu,ale może się przełamie.

Kurna kusiło mnie podczas meczu obstawić poniżej 7.5 bramek w meczu, dobrze że tego nie zrobiłem.

Jezu jak można się przejmować meczem o nic, którego ważność=meczowi na wf-ie? Stracili 3 gole no i co z tego? Grali na totalnej wyj**ce i bardzo dobrze, bo środek sezonu i w weekend ważny mecz z Espanyolem(czyt.Real Madryt C).

Miał by ktoś link do skrótu ? był bym bardzo wdzięczny :)))

powie ktoś gdzie można obejrzeć powtórkę ?

Panowie jesli trener zmieni w meczu zawodnika, to za np 15 min moze go znowu za kogos wprowadzic?

Paco musiał pół świata przelecieć by bramke strzelić :) Mam nadzieje, że to pozwoli mu otworzyć worek z bramkami w LaLiga.

O kurcze-nasi LM zdobyli.Jakie fajerwerki.

Ale najważniejsze że Paco strzelił :)

Co za ameby tutaj są, jezu. Rozumiem krytykę po jakimś słabszym meczu o coś, ale tutaj to miał być typowo podwórkowy mecz, żeby się kibice w Katarze cieszyli. I tak właśnie było. Postrzelali sobie w obie strony, kibice zadowoleni i papa.

Wy serio płaczecie bo araby wbiły nam 3 gole? Fajny dla oka mecz, hajsy zgarnięte i odbyło się bez kontuzji żadnego z podstawowych graczy.

Macie historyczną date 13 grudnia 2016, godzina 18:23 - pierwszy[nieoficjalny] gol Paco w barwach FCB.

Pozdrawiam wszystkich co płaczą po stracie trzech bramek po meczu... towarzyskim.

I to by było na tyle :D Koniec ;P

heeej Pacooo gooooooooool, la la la la la la laaaaaa!!! Taaaak, widac, jak znakomity to napastnik, strzelajac przeciwko tak mocnemu zespolowi i dodatku na tak niezwykle trudnym terenie! Brawo!!!

Messi znowu wymiotował...

podeslijcie link do transmisji

Arda triki z afryki...

niektore te Arabki calkiem fajne he he ;D

Skoro Alena kontuzja to wpuścił bym na boisko ter Stegena który pozostał na ławce xd niech pobiega sobie trochę

Alena kontuzja ale lipa..

Kto u nas gra i na jakich pozycjach?

Poważnie Paco strzelił? :D Ma ktoś jakiegoś gifa z bramką?

włączasz mecz z myślą że oglądniesz fajnie grającą Barce a gdzie dalej to samo. byle by wynik utrzymać...

Nadal 5-3?

Sparing sparingiem, ale strasznie jakoś ten wynik uwłacza Barcy...3 bramki z arabami?

Nadal uwazam, ze Paco jest cienki XD

Niektorzy sie dziwia, ze Barca sobie daje wbic bramki. Szejkowie nie zaplacili za to, zebysmy przyjechali i wygrali 10:0 czy cos takiego

Denerwujący jest ten mecz, jak specjalnie dają im te bramki...

Nawet się nie ruszyli w tej obronie... Już lepiej byłoby wystawić obrone z Barcelony B

To jest towarzyski mecz, przeciez to krycie Roberto bylo tak smieszne, ze na pewno to nie jest na serio

Ale nas rozklepali

5-3 nieciekawie

jeszcze przegraja :)

3-5 to są jakieś jaja żeby oni nam 3 bramki wpakowali hahahahahaa.

gdzie ten Xavi siedzi?

jak Umtiti gra to nigdy nie przegramy, czas gonić Real :D

Paco strzelił gola? Normalnie nie wierzę. Mam taką nadzieję, że się w końcu odblokuje i zacznie strzelać gole w meczach o punkty.

David Luiz schodzi.

Masip wchodzi raz na ruski rok i puszcza 2 bramki :D

Arabski David Luiz schodzi :D

Nie rozumiem jak przy obronie Masche.- Umtiti można z takim słabiakiem puścić 2 gole...żenada

Rafa chyba miał prościej wejść w pole karne al ahli niż do siebie do domu xd Paco przełamał się wcześniej niż w grudniu opłatkiem i może zacznie strzelać

Z jednej strony hejtuję pomysł rozgrywania tego meczu tak w środku sezonu, ale z drugiej jak patrzę na radość tych kibiców i wyobrażam sobie, jak muszą się cieszyć z możliwości obejrzenia ich ulubieńców, to w sumie popieram :D Najważniejsze żeby wrócili bez kontuzji.