Dziś o 14:00 poznamy nowego sponsora Barçy

Łukasz Lewtak

16 listopada 2016, 10:03

FCBarcelona.cat

15 komentarzy

FC Barcelona poinformowała, że dziś o 14:00 przedstawi nowego sponsora głównego klubu, który będzie wspierał Barçę od sezonu 2017/18.

Na oficjalnej stronie internetowej Barçy możemy przeczytać, że prezentacja odbędzie się w sali Auditori 1899 na Camp Nou. Wezmą w niej udział prezydent FC Barcelony Josep Maria Bartomeu, wiceprezydent ds. marketingu i komunikacji Manel Arroyo oraz przedstawiciel nowego sponsora.

Prezentację będzie można śledzić na żywo w Barça TV oraz na kanale FC Barcelony na YouTube. Obszerna relacja i wszystkie najnowsze informacje pojawią się oczywiście niezwłocznie na łamach FCBarca.com.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oby to nie był Alibaba i 40 rozbójników :)

Oficjalnie. Rakuten nowym sponsorem!!!!

A jednak Rakuten.
konto usunięte

Viva Barca na fejsbuku pisze ze Aliexprees zostanie sponsorem troche szkoda ze sponsorem zostanie chinska strona co sprzedaje podrobki rzeczy xdddd

Ciekawi mnie kwota i długość kontraktu.

Byle nie Biedronka.

Jeśli Alibaba, to coś czuje że dzieciaki z innych stron klubowych będą mieć używanie. Ale co tam, ważne że jakieś konkretne sumki popłyną.
konto usunięte

Z jednej strony chciałbym by sponsorem został Huawei, ale jeżeli tak się stanie to cena smartfonów tej marki automatycznie wzrośnie... A właśnie cena była argumentem przemawiającym na korzyść tych telefonów.