Bravo wciąż przebywa w Barcelonie

Julia Cicha

18 sierpnia 2016, 20:15

Sport

59 komentarzy

Claudio Bravo wziął udział w dzisiejszym wieczornym treningu FC Barcelony mimo porannych informacji o jego możliwej podróży do Manchesteru.

Mundo Deportivo poinformowało, że Chilijczyk wybierał się dzisiaj do Anglii, by zamknąć sprawę transferu. Zawodnik pojawił się jednak na treningu o 18:30. Wszystko wskazuje na to, że bramkarz rozegra swoje ostatnie spotkanie w barwach Barçy w sobotę przeciwko Betisowi. Robert Fernández po meczu z Sevillą poinformował, że Bravo zagra przynajmniej w tej jednej konfrontacji, ale nie powiedział nic na temat kolejnych pojedynków.

Chilijczyk był jednym z bohaterów wczorajszego spotkania z Sevillą. Obronił rzut karny i pomógł Barcelonie w zdobyciu Superpucharu Hiszpanii. Po meczu zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z podpisem: "szczęśliwy!!! Kolejny tytuł!!! Wytrwałość zawsze przynosi zwycięstwa".

Barcelona szuka zastępcy dla Claudio Bravo, choć Luis Enrique wciąż nie uznał jego odejścia za fakt.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mam nadzieję, że zostanie. ...Jak można sprzedać zawodnika, który po latach wprowadził spokój w bramce Barcy?

@5andman: Ale czy Bravo chce zostać ? jak MATS ma grać w lidze no to jemu zostaje tylko gra w pucharach ... a u Pepa w City będzie podstawowym bramkarzem i będzie grywał regularnie. Tak czy inaczej Bravo to bramkarz klasa światowa, przez te dwa sezony bronił fenomenalnie.

@5andman: Racja, lepiej by było znaleść kompromis między Brawo a Ter Stegenem...Wczoraj to pokazał...

@5andman: Nie dociera to do Cb, ze chce sam odejsc? Na sile maja go trzymac?

@hazo428: Jako zarząd zrobilbym wszystko żeby go przekonac do pozostania na jeszcze jeden sezon. Myślę że gra w pucharach i podwyżka załatwiła by sprawę. Kontuzja Ter Stegena powinna im w każdym razie dać do myślenia.

@Kuczek: A ten artykuł do Ciebie dotarł ? Miał lecieć dziś do Manchesteru i jakby mu zależało to nie zważając na nic poleciałby do Anglii. Nie pojawiłby się dziś na wieczornym treningu o 18:30 tylko o tym czasie rozmawiałby w obecności agenta z Pepem i szefami City FC w sprawie przejścia do nich i wysokości nowego kontraktu.

@5andman ma rację, pewnie wstrzymali się jeszcze z podjęciem decyzji bo chcą mu dać szansę i podejmują teraz rozmowy z obydwoma bramkarzami w sprawie kompromisu. Ta kontuzja jak najbardziej dała im do myślenia.

Sprzedaż Bravo i kupno nowego w jego miejsce wiąże się jeszcze z wieloma aspektami. Nowy bramkarz musi się jeszcze zaaklimatyzować to raz, wpasować w zespół, zgrać z drużyną to dwa a tu trzeba za dwa dni (w sobotę) już grać bo co do ter Stegena to nie wiadomo jak ta kontuzja wpłynęła na jego postawę i nie wiadomo na kiedy znów będzie w pełni formy dostępny. Jak przeczytałeś cały powyższy tekst to wiesz że L. Enrique nie odniósł się wcale co do jego odejścia czyli ....... użyj mózgu to nie boli. (bez urazy) Pozdrawiam.

ps. Jeszcze jedno, C.B. nie chciał sam odejść. Zmusiła go do tego decyzja zarządu że będzie tylko klubową "2" i nie będzie grał w PD i LM. Została mu tylko gra w CdR a to dla niego za mało. MAtS jak nie bronił w La Liga to bronił w obydwu pucharach i na tą zamianę Claudio się zgodził że odpući ligę za dwa puchary ale nie za jeden i to ten mniej wartościowy. O tym pisali nawet na tej stronce jakby coś.

@KING_LEOn: Jednak myślę, że gdyby Claudio mógł polecieć to by poleciał, a nie gdyby chciał. To klub mu nie pozwolił, ponieważ nie ma jeszcze bramkarza w jego miejsce a sam Bravo ma zagrać w sobotę z Betisem. Jest jeszcze piłkarzem Barcelony i nie może sobie latać gdzie chce, tylko chodzić na treningi bo za dwa dni ma być gotowy do gry.
Zresztą skąd wiesz, co zarząd obiecał jemu a co ter Stegenowi? To wszystko są wymysły i spekulacje prasy, nikt nie wie jaki miał być oficjalny podział gry między bramkarzami.

@Eleri: Klub którego głównym mottem jest "Mes que un club" zawsze idzie na rękę swoim zawodnikom i z pewnością gdyby się zdecydował polecieć to tą zgodę od klubu by uzyskał. Poza tym to nasz klub czeka na jego decyzję nie odwrotnie i nie uzyska jej nim Bravo nie odbędzie rozmowy w Manchesterze i nim nie usłyszy propozycji z ich strony. Lot do Anglii, rozmowa i powrót nie zajęły by mu więcej jak dobę i spokojnie zdążyłby jeszcze na piątkowy trening a w sobotę mógłby grać na inaugurację PD. W żadnym razie nie wpłynęłoby to na konieczność postawienia Masipa w bramce. Nawet podpisanie papierów we czwartek nie wiązałoby się z jego natychmiastowym przejściem bo można by je było podpisać by nowa umowa obowiązywałaby np. od poniedziałku więc Bravo do niedzieli byłby jeszcze zawodnikiem Barcelony co pozwoliłoby jemu zagrać dla nas w sobotę. Nie po to klub daje mu możliwość wyboru co do decyzji "pozostania vs. przejścia" żeby teraz zabronić mu
lotu na rozmowę gdyby się na taką zdecydował i chciał polecieć.

ps. Czytałeś artykuł o Cillessenie ? Jest w nim takie zdanie :
"Negocjacje pomiędzy Blaugraną a Ajaksem są na zaawansowanym etapie, jednak Duma Katalonii czeka na ostateczny ruch Claudio Bravo."

@KING_LEOn: Tylko z tego co mi wiadomo Bravo jest już dogadania z Manchesterem i jego wylot do tego miasta oznacza podpisanie kontraktu i stanie się zawodnikiem Man City, do czego Barca nie chce dopuścić dopóki nie znajdzie kogoś kto go zastąpi. Mes que un club mes que un clubem, ale wbrew pozorom Barcelona to nie organizacja charytatywna, choć czasem tak się może wydawać, a Bravo obowiązuje kontrakt i na treningach musi się stawiać. Równie dobrze ten cały czwartkowy wylot może być wymysłem prasy i nie ma co się tak tym przejmować i się o to kłócić, tak samo o te wszystkie artykuły które pisze Sport czy Mundo. Nie wierz we wszystko co prasa wypluje bo jakby wszystko co pisze było prawdą, Messi od dawna byłby w Chelsea a Pogba od tego sezonu biegał w koszulce Realu. Tym bardziej skąd dziennikarze mają wiedzieć co Barcelona obiecała zawodnikom, co mówiła podczas spotkań z nimi i ich agentami i jakie są plany Claudio Bravo?

@Eleri: Masz rację prasa podaje niekiedy nieco błędne informacje, coś co tam gdzieś usłyszą to napiszą i niekiedy zbyt koloryzują jak choćby ten fakt że rozmowy z Ajaxem są na zaawansowanym etapie. Pewnie są na etapie wstępnym bo to pierwsza dziś informacja o rozmowach z tym klubem o zainteresowaniu Barcelony Cillessenem. Zaawansowane rozmowy toczą się niekiedy tygodniami i na pewno zaawansowana rozmowa o transferze nie odbywa się w jednym dniu. W końcu nie mamy noża na gardle. Nie mniej jednak prasa nie może sobie ot tak czegoś wymyślić całkowicie niezgodnego z prawdą bo każdemu opisywanemu podmiotowi w tym przypadku przysługuje prawo oskarżenia prasy o podawanie w błąd opinii publicznej i działania na szkodę opisywanego podmiotu w tym przypadku naszego klubu.

Kolejnym aspektem że to może być prawda przemawia fakt że tą sytuację opisuje Mundo Deportivo czyli prasa katalońska która ma bezpośredni dostęp do informacji naszego klubu. Sprzyja Barcelonie i nigdy nie opisuje spraw niezgodnych z rzeczywistością i takich które działałyby na szkodę Barcy. A to że te informacje się niekiedy nie potwierdzają nie znaczy że były nieprawdziwe tylko że decyzje w klubie zostały zmienione. Mógłbym mieć obiekcje że to tylko spekulacje gdyby to podała prasa madrycka czyli Marca lub AS ale nie MD lub kataloński Sport. Od tych dwóch ostatnich gazet możesz się za to spodziewać dużo fantazyjnych tekstów w sprawach głównie Realu. Tak to działa.Na pytanie : "skąd dziennikarze mają wiedzieć co Barcelona obiecała zawodnikom, co mówiła podczas spotkań z nimi i ich agentami?"

- Właśnie od klubu. Klub jest zobowiązany by taką czy inną informację dziennikarzom podać i czyni te zobowiązania wobec swoich kibiców którzy są rządni takich informacji i chcą dowiedzieć się czegoś więcej. Oczywiście informacji tych co do szczegółów transferów i tych co dla kibiców są mało istotne, niekiedy nie zrozumiałe oraz te które stanowią tzw. tajemnicę transferową nie są przekazywane, to normalne i zrozumiałe ale dlaczego kluby miałyby się nie podzielić ze swoimi kibicami tym co się wewnątrz klubu dzieje skoro taka informacja nie szkodzi w żadnym przypadku na szkodę klubu ?

@Eleri: A z tego "co Ci wiadomo że Bravo jest już dogadany z Manchesterem i jego wylot do tego miasta oznacza podpisanie kontraktu i stanie się zawodnikiem Man City" - Wiesz to pewnie z prasy którą sam krytykujesz.
To jak w końcu jest ? :D
"do czego Barca nie chce dopuścić dopóki nie znajdzie kogoś kto go zastąpi" ?
- Takiej informacji żadna prasa nie podawała, chyba że coś przeoczyłem ale wątpię :))) To są właśnie Twoje wymysły.
- Już Ci cytowałem że to klub czeka na decyzję Claudio Bravo nie odwrotnie.
No tak ale to podawała prasa której Ty nie ufasz :D
Tośmy sobie podyskutowali :D Cześć.

@KING_LEOn: Ale się tym przejąłeś, nie ma co się o to kłócić.

-""do czego Barca nie chce dopuścić dopóki nie znajdzie kogoś kto go zastąpi" ?
- Takiej informacji żadna prasa nie podawała, chyba że coś przeoczyłem ale wątpię :))) To są właśnie Twoje wymysły." Moje wymysły, tak? Jak widać jednak ty coś przeoczyłeś, tutaj cytuję wypowiedź Roberta Fernandeza po ostatnim meczu: „Zagra w sobotę z Betisem, a potem zobaczymy. Mówi się wiele rzeczy, ale mogę jedynie powiedzieć, że w sobotę będzie z nami. !!!Jeśli ostatecznie odejdzie, wcześniej będzie musiał przyjść inny bramkarz!!!”. Tu cie mam, nie mówiła tego prasa lecz osoba bezpośrednio związana z Barcą, więc nie wmawiaj mi, że coś sobie wymyślam.
A cytowałeś mi kawałek wypowiedzi z Mundo czy innego Sportu, to żaden dowód.
Achhh, dodam jeszcze, że następnym razem nie "sam" tylko "sama", tu nie sami faceci na stronie.

@KING_LEOn: ,,Nie mniej jednak prasa nie może sobie ot tak czegoś wymyślić całkowicie niezgodnego z prawdą bo każdemu opisywanemu podmiotowi w tym przypadku przysługuje prawo oskarżenia prasy o podawanie w błąd opinii publicznej i działania na szkodę opisywanego podmiotu w tym przypadku naszego klubu."

Skąd ty się urwałeś? Prasa hiszpańska non stop kłamie i wymyśla bzdury, o czym myślałem, że każdy wie od dawna. Już zapomniałeś o tym jak ich Alves zwyzywał za oszczerstwa? Zapomniałeś jak pisali, że Messi chce odejść? Ronaldo nie bez powodu wyrwał mikrofon dziennikarzowi. Miał dość ich bzdur i mniejsza o to, czy dobrze zrobił i skąd był ów dziennikarzyna. Brukowce żyją z wymyślania gówna, z podburzania ludzi, żywią się krwią, chamstwem, tanią sensacją. A sprawy sądowe? Bo to raz taki fakt czy inny super express musiały przepraszać, drukować sprostowanie, płacić odszkodowanie? Tak jest i w innych krajach.

@KING_LEOn: Dla przypomnienia słowa Alvesa:
,,Dani Alves prowadzi wojnę z hiszpańską prasą.
Brazylijczyk zamieścił na Instagramie wiadomość stanowiącą odpowiedź na reakcję mediów na incydent podczas ostatniego meczu Pucharu Króla pomiędzy Barceloną a Espanyolem.

Obrońca stwierdził, że przez prasę "jest mu wstyd, że stanowi część tego sportu" i użył także wulgarnych stwierdzeń.

"Coraz bardziej się wstydzę, że jestem częścią tej dyscypliny. Myślałem, że nasz jedyny cel stanowi obrona barw reprezentowanych przez nas zespołów oraz dzielenie się smutkiem lub radością po wyniku meczu. Jesteśmy obiektami używanymi przez prasę dla jej własnych celów, by mogła sprzedawać gazety. Istnieje więcej popieprzonych bzdur niż rozważań nad taktyką, zagraniami, bramkami, obronami i nad samą grą"

@PolacoBlaugrana: Tak tylko po co miała by zmyślać i podawać niezgodne informacje z prawdą katalońska prasa która sprzyja Barcelonie ? Ten mikrofon wyrwany i wykąpany w stawie to dziennikarza który nie jednokrotnie uCRywającego skłonności posądzał o swoje chore wymysły i fakty nie zgodne z rzeczywistością co żelek udowodnił mu w sądzie i sprawę z tym dziennikarzem wygrał. Dani Alves ich wyzwał, tak pamiętam ale których ? Tych z madrytu z AS'a nie Mundo czy Sport'u. O chęci odejścia Messiego nie czytałem tylko o spekulacjach dziennikarzy że jest kuszony wysokim wynagrodzeniem ze strony szejków z PSG. Z pewnością był bo w innym razie Messi podałby ich o oszczerstwa na swój temat i podawanie opinii publicznej informacji niezgodnej z prawdą a czegoś takiego nie słyszałem.
" A sprawy sądowe? Bo to raz taki fakt czy inny super express musiały przepraszać, drukować sprostowanie, płacić odszkodowanie?"
Czyli zgadzasz się ze mną że za bzdurne z palca wyciągnięte tanie sensacje nie zgodne z prawdą opisywana osoba może podać dziennikarza i za to beknąć ? Przecież o tym piszę. Może źle to wyraziłem, prasa może napisać co zechce ale grożą im za to konsekwencje i to niejednokrotnie wysokie i nieopłacalne dla danego medium czy dziennikarza więc na za dużo nie mogą sobie znów pozwolić.

@Eleri: Ale gdzie mnie masz ? Przecież pisałem że zagra w sobotę i wyjazd do Manchesteru na rozmowę we czwartek temu by nie kolidował by w sobotę zagrał. Doskonale znam te słowa Roberta i czego one dowodzą ? Podawałaś, (sorry nie wiedziałem, wybacz lady) że Barca na siłę nie chce dopuścić do odejścia Bravo i nie zezwoliła mu na lot do Anglii na rozmowę. Z tych słów Roberta nic na to nie wskazuje aby tak było. Z jego słów wynika i o tym pisałem że ma zagrać jeszcze w sobotę. Z jego słów wynika także (tyle że cytowanych w innym artykule) że czekają z decyzją kupna nowego bramkarza na ostateczną decyzję Claudio. Gdyby Claudio był na 100% zdecydowany tak jak napisałaś że tylko ma tam lecieć złożyć ostateczny podpis to Robert mógłby już uruchamiać transfer kupna nowego bramkarz w jego miejsce a tak nie robi bo nadal czeka na ostateczny ruch ze strony Bravo. Więc ??? Oczywiście że nie ma się o co kłócić bo nie mamy żadnego wpływu na bieg wydarzeń i nasza rozmowa tego nie zmieni a co się ma stać to się stanie bez naszej ingerencji. Pozdro dobra kobieto - dziewczyno (?) DobłaNoc :)))

@PolacoBlaugrana: Tak, wiem, znam sprawę i wiem o co chodzi. Czytałem o tym na Onecie i nawet ostał się mój komentarz pod tym artykułem. I'am "LEO" przeczytaj sam.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/daniel-alves-media-nas-wykorzystuja/5eedfq#mark

@Eleri: Znalazłem ten artykuł bo wiem że go czytałem i Robert tam stwierdził nie jak podawałaś :
" Jeśli ostatecznie odejdzie, wcześniej będzie musiał przyjść inny bramkarz"
tylko :
" Jeśli to by się nie udało, w pierwszym meczu ligowym nowego sezonu wystąpiłby Jordi Masip"
Pisze też tam że :
" Chilijczyk ......... chce jak najszybciej dojść do pełnego porozumienia z Manchesterem City, dlatego też na dziś planuje podróż do Anglii"

Przeczytaj sama i sprawdź autentyczność moich słów.

http://www.fcbarca.com/71957-md-bravo-moze-poleciec-dzis-do-manchesteru.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news

Ja w tych słowach słowach nie widzę żeby był na 100% dogadany z City jak podawałaś tylko że chce lecieć do Anglii by dopiero dojść do porozumienia w/s przejścia. Po słowach " Jeśli to by się nie udało by zatrzymać Bravo do przyszłego tygodnia" wnioskuję że miał zgodę na lot do Manchesteru jednak sam zdecydował i nie poleciał czyli nie zależało mu aż tak jak to (ta niedobra, zakłamana i wredna, hehe) prasa opisała :D :D :D Mam Cię, hehehe :)))
Ale spOKo , nie ma o co się kłócić :)))

@KING_LEOn: Mundo i Sport to kolorowa prasa sportowa typu Na Żywo, Imperium i tym podobne gówna.

@mint: Tak wiem, widziałem okładki, są na prawdę b. kolorowe a co do "gówna" to ma tylko jeden kolor ew. w różnych odcieniach :D :D :D haha. (żart)
A tak na serio to ten nasz Robert ma zdanie zmienne "jak kobieta"
W jednym artykule Mundo go cytuje :
"klub chce zatrzymać Bravo do przyszłego tygodnia. Jeśli to by się nie udało, w pierwszym meczu ligowym nowego sezonu wystąpiłby Jordi Masip"
http://www.fcbarca.com/71957-md-bravo-moze-poleciec-dzis-do-manchesteru.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
A w innym to samo Mundo cytuje Roberta :
"Bravo...Zagra w sobotę z Betisem, a potem zobaczymy. Mówi się wiele rzeczy, ale mogę jedynie powiedzieć, że w sobotę będzie z nami. Jeśli ostatecznie odejdzie, wcześniej będzie musiał przyjść inny bramkarz”
http://www.fcbarca.com/71882-robert-fernandez-w-sobote-bravo-zagra-z-betisem-a-potem-zobaczymy.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
Jest chyba różnica między : "wystąpi Masip" a "będzie musiał przyjść inny bramkarz" o co się z @Eleri trochę poszarpałem a w rzeczywistości oboje mieliśmy swoje racje :D
No ale przecież nie ma się o co kłócić :D Pozdrawiam Cię @mint.
Pozdrawiam Cię miss Eleri również, nie ma o co się kłócić, miałaś swoją rację, masz mnie. Ale ja swoją też mam więc, mam Ciebie, haha :))) Ale jaja, co za niewdzięczna, hiszpańska "shit" prasa a taka kolorowa :)))

@KING_LEOn: ,,Tak tylko po co miała by zmyślać i podawać niezgodne informacje z prawdą katalońska prasa która sprzyja Barcelonie?"

Prasa katalońska nie raz srała (i będzie to nadal robić) do własnego gniazda, co jest przykre, ale prawdziwe. Liczy się nakład.

Przy okazji powiem, że przysłowia i powiedzenia bardzo często (wręcz ogromna większość) są debilne i bez sensu (korzysta się, kiedy pasują;)), jak to mówiące, że w każdej plotce (historii) jest ziarno prawdy. Trzeba być..., no nieważne kim, by brać wszystko na serio, bez własnego zdania, bez weryfikacji, bez dystansu i zastanowienia ;)

,,Czyli zgadzasz się ze mną że za bzdurne z palca wyciągnięte tanie sensacje nie zgodne z prawdą opisywana osoba może podać dziennikarza i za to beknąć ?"

No ale co z tego, że to napisałeś skoro wyszło na to, że uważasz (czy też nie do końca?), że brukowce tego nie robią, gdyż boją się kary? Cała twoja tamta wypowiedź opierała się właśnie na tym, że zawsze bierzesz za pewnik to co napisali, gdyż boją się konsekwencji ;) Może i się boją, ale i tak opłaca im się kłamać, bo mało kto pójdzie od razu do sądu. A nawet gdyby, to pewnie jest to warte ryzyka, i/lub wliczone w koszty.

@PolacoBlaugrana: Czytałeś mój ostatni post do @mint'a ?

Napisałem tam że doszedłem do sedna. Albo Mundo przekręca cytaty Roberta albo sam Robert ma zmienne zdanie i ciężko teraz stwierdzić co jest co. Nie ma się o co kłócić jak napisała @Eleri, na prawdę i mówię to całkiem serio, na poważnie beż jakichkolwiek śmiechów, hihów. (: O Mam to gdzieś co sobie piszą. Dla mnie jest najważniejsze by Claudio został w FC.B. Jeżeli nie to będzie pod dobrą opieką u Pepino i będę życzył mu powodzenia, wygrania pucharu Anglii, wicemistrzostwa kraju (Mistrz dla MU :))) oraz zagrania w finale LM z Barcą (oczywiście nasz triumf :)))

A co do @Eleri to miała swoją rację a ja swoją i oboje mieliśmy racje bo sugerowaliśmy się dwoma nieco sprzecznymi artykułami.
A w co wierzę ? Wierzę że w każdej informacji jest ziarno prawdy jak to nazwałeś. A co wiem ? Wiem że ta kolorowa prasa potrafi koloryzować nie tylko okładki ale i ubarwiać dodatkowo teksty.
Pozdro. [ V e B ] Miłego dzionka.

@KING_LEOn: Człowieku, ty chyba w ogóle nie rozumiesz o co mi chodzi i co ja piszę :') Upierasz się przy swoim, a twoje komantarze są tak chaotyczne, że ciężko z nich cokolwiek wywnioskować. I nie, ze słów Roberta nie wynika, że czekają na decyzję Bravo (to już sobie sam dopowiedziałeś), tylko że nie pozwolą mu opuścić klubu póki nie kupią nowego bramkarza, co jak widać nie jest takie proste, chcą się zabezpieczyć. I owszem, wylot do Manchesteru by Bravo nie przeszkodził w grze w sobotę, ale w przygotowaniu się do meczu już tak, bo jednak okazuje się, że treningi są bardzo ważne i nie można ich opuszczać.

A gdzie cię mam? A tu, że zarzuciłeś mi, że wymyślam sobie pewne rzeczy, a ja ci udowodniłam, że jednak nie, podając cytat z wywiadu o którym najwyraźniej zapomniałeś. Mam ci podać link do tego wywiadu? Bo w następnym komentarzu znowu piszesz, że Robert nic takiego nie powiedział i podałeś link do artykułu, o którym nawet nie wspominałam. Zresztą, dobra, nie mam zamiaru bić się na argumenty, skoro nie rozumiesz nawet, co chcę ci przekazać. Bez odbioru.
Komentarz usunięty przez użytkownika

@Eleri: Jesteś stuknięta ? Przeczytaj mój post do @mint'a gdzie przyznałem Ci rację i daj już mi spokój. Masz rację tak samo jak ja bo artykuły były dwa. W jednym były słowa Roberta przez Ciebie podane a w drugim słowa Roberta podane przeze mnie. Znajdź sobie kogo innego do kłótni, ja to biorę na wesoło a ty musisz mieć ostatnie słowo. Więc zabieraj swoją rację, dołożę Ci jeszcze moją i wygrałaś. Nie chce mi się z Tobą w taki sposób gadać. Cześć.

@Eleri: I jeszcze jedno , zarzucasz mi :

"Człowieku ...... twoje komantarze są tak chaotyczne, że ciężko z nich cokolwiek wywnioskować".

A sama piszesz mi coś takiego :

"I nie, ze słów Roberta nie wynika, że czekają na decyzję Bravo" :D :D :D

BRAWO TY . HIPOKRYTKA nr. 1 na @fcbarca.com :)))
« Powrót do wszystkich komentarzy