Claudio Bravo wziął udział w dzisiejszym wieczornym treningu FC Barcelony mimo porannych informacji o jego możliwej podróży do Manchesteru.
Mundo Deportivo poinformowało, że Chilijczyk wybierał się dzisiaj do Anglii, by zamknąć sprawę transferu. Zawodnik pojawił się jednak na treningu o 18:30. Wszystko wskazuje na to, że bramkarz rozegra swoje ostatnie spotkanie w barwach Barçy w sobotę przeciwko Betisowi. Robert Fernández po meczu z Sevillą poinformował, że Bravo zagra przynajmniej w tej jednej konfrontacji, ale nie powiedział nic na temat kolejnych pojedynków.
Chilijczyk był jednym z bohaterów wczorajszego spotkania z Sevillą. Obronił rzut karny i pomógł Barcelonie w zdobyciu Superpucharu Hiszpanii. Po meczu zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z podpisem: "szczęśliwy!!! Kolejny tytuł!!! Wytrwałość zawsze przynosi zwycięstwa".
Barcelona szuka zastępcy dla Claudio Bravo, choć Luis Enrique wciąż nie uznał jego odejścia za fakt.
Komentarze (59)