Fernández Borbalán poprowadzi El Clásico

Ola

17 listopada 2015, 21:52

Sport

68 komentarzy

Fernández Borbalán poprowadzi pierwszy Klasyk w tym sezonie. Komitet Techniczny Arbitrów pod przewodnictwem Vitoriano Sáncheza Arminio ogłosił tę decyzję we wtorek po południu.

Od tygodni dużo mówiło się o tym, komu przypadnie niełatwe zadanie gwizdania w meczu Realu z Barceloną. Przypominamy, że jakiś czas temu asystent jednego z arbitrów zgłosił naciski na to, by sędziować przeciwko drużynie Luisa Enrique.

Dla Davida Fernándeza Borbalána będzie to trzeci Klasyk. Wcześniej prowadził on spotkanie ligowe na Santiago Bernabéu w sezonie 2011/12 (1:3) oraz rewanżowy mecz o Superpuchar Hiszpanii w 2011 roku (3:2).

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie znam tego nazwiska sędziego to dobrze czy źle ?

@Mariuszek: Tak to jest jak się kibicuje dopiero od potrójnej korony

@Kriz: hmm, każdy kiedyś zaczynał

@Kriz: A co ma piernik do wiatraka ? Może chłopak ma też znać liniowych i sztab techniczny Barcelony -.- ? Ehh...co za ludzie

@mortistheaxe: Taki piernik, że wystarczy pokibicować Barcelonie lub ogólnie lidze hiszpańskiej z rok, żeby znać najgorszych sędziów głównych.

@Kriz: Z Ciebie za to taki zagorzały kibic, że wiesz pewnie jak się wabi pies jego sąsiada :)

@mortistheaxe: Nie wiem co wszyscy od niego chcą.Może ma znać jeszcze piłkarzy pierwszej jedenastki?Nie wymagajcie od niego niestworzonych rzeczy?

@dge21: A co ma wspólnego pies z kibicowaniem? Nie jestem zagorzałym kibicem, po prostu kibicując już dłużej znam nazwiska sędziów, wielka mi filozofia.

@mortistheaxe: A tak kończąc to bezsensowną wymianę zdań to nigdzie nie wspomniałem o linowych/sztabie techniczny. Mowa w komentarzu była o sędziu GŁÓWNYM. Jedno nazwisko, a nie piętnaście :)

@Kriz: Ludzie chodziło mi o to że jeśli sędzia nie jest kontrowersyjny sędziuje w miarę ok to nie jest o nim głośno i pozostaje raczej anonimowy w przeciwieństwie do takich jak Mallenco a tu się oskarża mnie o bycie sezonowcem :) Tutaj te nazwisko z niczym mi się nie przypomina więc sędzia musi być doby :)
« Powrót do wszystkich komentarzy