Sky Italia: Adriano blisko Romy

Majerr

20 lipca 2015, 19:40

Mundo Deportivo

63 komentarze

Sky Italia poinformowało, że Adriano Correia porozumiał się z AS Romą, z którą FC Barcelona zmierzy się 5 sierpnia na Camp Nou w meczu o Puchar Gampera.

Coraz głośniej mówi się o możliwym opuszczeniu Barcelony przez Adriano Correię. 30-letni obrońca posiada ważny kontrakt z Barçą do czerwca 2017 roku, lecz z sezonu na sezon jego znaczenie w zespole spada, dlatego wielce prawdopodobne jest, że w następnej kampanii Brazylijczyk będzie nosił koszulkę innego zespołu.

Największe zainteresowanie usługami Adriano wykazuje AS Roma, która po wybraniu nowego prezydenta FC Barcelony ma zamiar wystosować konkretną ofertę i sfinalizować operację. Możliwe, że już w ciągu najbliższych dni dowiemy się, czy Włosi rzeczywiście wykażą się odpowiednią determinacją, aby kupić zawodnika Barçy.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jakiego kupna, raczej to będzie tak: Dacie nam Adriano? A za ile? Za darmo. Ok!

@Hiroshima: To że w fife tak zrobiłeś, to nie znaczy że włodarze Barcelony będą tacy d... jak Ty. Troche szacunku dla Adriano. Zapewne jak oglądałeś mecze z Atletico i jego "pajęczynę" to strzelałeś nie powiem czym na monitor więc... Trochę myśl zanim coś napiszesz..

PS a Ci którzy to lubią to też powinni się puknąć w łeb.

@mich_l: Chyba nie zakumałeś żartu.

@Chada: możliwe:) ale dla mnie to na żart nie wygląda

@mich_l: Boże... To zwykły żart mający na celu przypomnienie jacy w Barcelonie są dobrzy negocjatorzy np: Villa, Ibra, Affelay, Cuenca itp...
« Powrót do wszystkich komentarzy