Messi do Neymara: Puchar Copa América jest dla Argentyny

Majerr

3 czerwca 2015, 14:30

Weloba.es

75 komentarzy

Neymar oraz Ronaldo Luiz Nazario spotkali się w Barcelonie podczas nagrywania jednej z reklam. El Fenómeno zapewnił młodszego rodaka, że w finale Ligi Mistrzów będzie trzymał kciuki za Barçę.

- Chcę, aby wygrała Barça – taki miał być komunikat Ronaldo przesłany Neymarowi. Z kolei crack Barçy udzielił krótkiego wywiadu, podczas którego poruszył kilka ciekawych kwestii.

- Niepokój związany z Ligą Mistrzów jest duży. Ronaldo nigdy nie wygrał Ligi Mistrzów, co ukazuje, jak trudne jest to zadanie. Mamy możliwość zwyciężenia i zrobię wszystko, aby móc zakończyć turniej jako mistrz – zapewnił młody crack Barçy.

- Zespół jest szczęśliwy. To zdrowe środowisko, dobre do pracy, a teraz jesteśmy skoncentrowani na finale. Istnieje w drużynie pakt. W momencie, w którym zauważyliśmy, że sprawy będą dla nas skomplikowane, zjednoczyliśmy się i powiedzieliśmy sobie: „Musimy wygrać dla samych siebie” – uchylił rąbka tajemnicy Brazylijczyk na temat atmosfery w katalońskiej szatni.

- Messi mówi bezpośrednio. Nie wygrał żadnego turnieju Copa América i powiedział mi: „W tym roku turniej będzie nasz (Argentyny – przyp.red.). Ty jesteś jeszcze młody, masz wiele mistrzostw Ameryki Południowej do rozegrania”. Ja powiedziałem mu, że się z nim nie zgadzam i „trzeba wygrać ten turniej” – zakończył Ney.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Całym sercem kibicuje Argentynie. Messi musi wygrać aby stać się piłkarzem wszech czasów. Jeszcze tylko MŚ hehhee

@destro: Messi od dawna już nic nie musi udowadniać, żeby uznawano go za piłkarza wszech czasów.
PS. Też jestem za Argentyną. ;)

@WuwUVeB: wiadomo, że tak:) Ale zawsze człowiek czuje ten niedosyt no i brakuje ewidentnie kropki nad "i" hehhehe
« Powrót do wszystkich komentarzy