Neymar i jego syn dołączają do grona socios

Gołąbka

6 lutego 2015, 17:43

Sport

78 komentarzy

Neymar i Davi Lucca zostali socios FC Barcelony. Napastnik pojawił się dziś w klubowych biurach w towarzystwie prezydenta Bartomeu i szefa działu społecznego Jordiego Cardonera.

Zarówno piłkarz, jak i jego syn zostali zarejestrowani jako socios. Ich numery to odpowiednio 155 674 i 155 675. Obaj otrzymali od klubu koszulki, na których na plecach widnieją napisy „Neymar” oraz „Davi Lucca”.

„Bycie socio Barçy to zaszczyt. Jestem bardzo zadowolony i Davi Lucca również, ponieważ bardzo lubi Barçę i zawsze chodzi z jej koszulką. Zawsze byłem kibicem Barçy i podoba mi się to, że teraz, gdy gram w klubie, jestem socio”.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Troszkę to dziwne, Neymar ponieką narzuca młodemu komu ma kibicować...

@Skurvensoid: No powinien go porzucić gdzieś na pustyni, to byłaby pewność, że niczego mu nie narzuci i młody sam wybierze swoją ścieżkę życia.
No przecież to jest jego ojciec, wprawdzie bardzo młody, ale ojciec, którego obowiązkiem jest wychować dziecko tak jak uważa za słuszne.

Z resztą bycie Socios w oczach klubu jest i tak mniej ostateczne niż np. chrzest w oczach Kościoła, więc chrzcząc go daleko bardziej narzucił mu swój światopogląd (no nie jestem tego chrztu pewien, ale jest członkiem jakiegoś kościoła zielonoświątkowców, więc to bardzo możliwe).
« Powrót do wszystkich komentarzy