TAS odrzucił apelację Barcelony

Ola

30 grudnia 2014, 10:45

Mundo Deportivo

2206 komentarzy

Sportowy Sąd Arbitrażowy (TAS) odrzucił apelację Barcelony, która ubiegała się o skrócenie sankcji transferowych nałożonych przez FIFA. W związku z tym kataloński klub nie będzie mógł przeprowadzać transferów aż do stycznia 2016 roku.

W oficjalnym dokumencie opublikowanym przez TAS jest również mowa o karze 450 tysięcy franków szwajcarskich oraz oficjalnej reprymendzie otrzymanej przez Barcelonę.

Początkowo zakaz miał obowiązywać w letnim oknie transferowym przed rozpoczęciem aktualnego sezonu oraz w najbliższym oknie zimowym, jednak klubowi udało się czasowo zawiesić wykonanie kary przez FIFA. Dzięki temu latem Barça mogła odpowiednio wzmocnić swój skład.

Przypominamy, że sprawa dotyczy naruszenia zasad dotyczących transferów i rejestracji niepełnoletnich zawodników z zagranicy. Kara została nałożona na dwa najbliższe okienka transferowe.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (2206)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Teraz cieszycie się że Real przegrywa rezerwami z Milanem... Za kilka miesięcy będziecie płakać jak będą zdobywać kolejne tytuły ...
CHYBA TWOJA STARA W STUDNI

Odbija sobie z barca :)

@Fenrir: Idź stąd visca łebku.

Fajnych macie kibiców.

@lodyga: Przyszedł z RM.pl

@Visca11El11Barca11: Skoro tak wierzysz w Real, to może zmień stronkę.

To po co prowokujesz? Nie czaje, cieszy Cie to jak jakiś gimbus odpowie kiepskim doborem słów?
CHYBA TY ZE STUDNI

Ja tez jestem kibicem Realu,natomiast nie wchodzę tu wyzywac itp. Dajcie spokój i szanujmy aie nawzajem. Ale powinniście pomyśleć nad zmiana moderatorów i adminow.
« Powrót do wszystkich komentarzy