Martin Atkinson rozjemcą hitowego spotkania Barça - PSG

Krzysztof Majewski

8 grudnia 2014, 18:10

Mundo Deportivo

24 komentarze

Angielski arbiter Martin Atkinson został wyznaczony do poprowadzenia meczu szóstej kolejki grupy F Ligi Mistrzów pomiędzy FC Barceloną a PSG, który odbędzie się w środę na Camp Nou.

43-letni Atkinson jest sędzią międzynarodowym od 2006 roku. Anglik w swojej karierze miał okazję jedynie raz prowadzić spotkanie z udziałem katalońskiego zespołu, a miało to miejsce w sezonie 2011/12, kiedy to na Camp Nou przyjechał AC Milan (2:2). Atkinson był również arbitrem podczas meczu eliminacyjnego EURO 2016 pomiędzy reprezentacjami Albanii oraz Serbii. Anglik był zmuszony zawiesić ten pojedynek z niecodziennego powodu. Nad boiskiem zaczął latać dron z flagą „Wielka Albania”, a po chwili między zawodnikami obu drużyn doszło do prawdziwej wojny na pięści.

Wracając do angielskiego sędziego, nie prowadził on nigdy żadnego finału, jednak w 2010 roku pełnił funkcję czwartego arbitra podczas spotkania Interu z Bayernem Monachium na Santiago Bernabéu. Wówczas rozjemcą tamtego meczu był inny Anglik, Howard Webb.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Szkoda ze ktos mnie ubiegl z zartem z Rowanem, ale nadal dobrze ze nie Webb :)

Jest szansa na jakiś karny w końcu dla nas bo on chyba lubi dyktować karne

Oglądam PL i nie mam nic do niego.
Mam nadzieję, iż nie utrudni nam wysokiego zwycięstwa ... ;)

konto usunięte

W TVP nie oglądam za nic, już poszło wykupienie VOD na onecie i będę odpalać sobie w środę. Ostatnio działało perfekcyjnie to i teraz powinno. Szpaku, czy jakiś Żewałakow psują atmosferę meczową, choć ten pierwszy jeszcze ma klasę to jednak w takich meczach potrzeba czegoś więcej, poza tym nie chcę być zanudzony, więc już lepiej posłuchać młodych będzie. W każdym razie gdzieś obejrzy się na pewno. Szkoda, że jutro takie słabe mecze, jak dla mnie całkowicie neutralne, ale najlepszą opcją jest Juve lub Liverpool.

rozumiem że mecz w tvp1?

Dobrze że nie Rowan Atkinson ...

Angielski sędzia na taki mecz to nie jest dobry pomysł.