Bartomeu spotka się z prezydentem Valencii w sprawie Mathieu

Łukasz Lewtak

9 lipca 2014, 14:15

AS/Mundo Deportivo

171 komentarzy

Jeśli nie nastąpi radykalna zmiana planów, Jeremy Mathieu, kapitan Valencii, powinien polecieć razem z drużyną na przedsezonowe zgrupowanie w niemieckim Herzogenaurach.

Obrońca Valencii, który może grać na kilku pozycjach w formacji defensywnej, będzie jednak uważnie śledził to, co będzie dziać się w Hiszpanii, mając świadomość, że wkrótce może nastąpić poważna zmiana w jego karierze. Jak dowiedział się od źródeł związanych z Barceloną dziennik AS, Josep Maria Bartomeu spotka się niebawem z prezydentem Valencii, Amadeo Salvo, w celu odblokowania sytuacji Mathieu.

Francuski piłkarz zadeklarował kilka dni temu władzom klubu z Walencji, że chce przejść na Camp Nou, jednak otrzymał następującą odpowiedź: „Zgodnie z klauzulą, cena wynosi 20 milionów”. W Barcelonie chcą jednak zapłacić o pięć milionów mniej. Luis Enrique docenia wszechstronność Mathieu, który może grać na środku i na boku obrony i który już jakiś czas temu uzgodnił warunki indywidualnej umowy z katalońskim zespołem.

Tello zostanie wypożyczony na rok do Porto

Mimo iż nie potwierdzono tego oficjalnie, dziennik AS informuje, że po długich negocjacjach pomiędzy klubami pewne jest to, iż Cristian Tello zostanie wypożyczony na rok do FC Porto. Skrzydłowy, którego pragnie mieć w swoim zespole szkoleniowiec Smoków, Lopetegui, dostanie na Dragao potrzebne minuty, jakich na pewno nie otrzymałby na Camp Nou. Według informacji MD Barcelona otrzyma za Tello osiem milionów euro.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (171)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze