Konkurs: wygraj oryginalną koszulkę Barçy!

Redakcja

3 grudnia 2013, 18:23

132 komentarze

Serwis FCBarca.com oraz sklep internetowy Zalando zapraszają do udziału w konkursie na najlepiej i najgorzej ubranego zawodnika FC Barcelony. Świetna okazja, by zrobić sobie prezent pod choinkę, bowiem nagrodą główną w konkursie jest koszulka meczowa Barçy (domowa lub wyjazdowa) o wartości 329 złotych!

W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik serwisu FCBarca.com. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wytypować zdecydowanie najgorzej ubranego piłkarza FC Barcelony oraz zawodnika, który zdecydowanie zwraca uwagę na swój styl i na to, co na siebie zakłada. Każdy z uczestników może oddać tylko jedno zgłoszenie konkursowe (wybór najgorzej i najlepiej ubranego piłkarza).

Jak oddać głos?

Chętni do wzięcia udziału w konkursie zobowiązani są do dnia 6 grudnia włącznie przesłać na adres konkurs@fcbarca.com wiadomość e-mail z załączonymi linkami do zdjęć (dwa linki) najlepiej i najgorzej ubranego gracza Barçy, dołączając również krótkie uzasadnienie swoich wyborów. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Konkurs Zalando”. Pamiętajcie, że same linki do zdjęć nie będą brane pod uwagę, ważne jest również uzasadnienie!

Nagroda

Najbardziej barwną odpowiedź, popartą linkami do zdjęć nagrodzimy koszulką meczową FC Barcelony (domową lub wyjazdową) o wartości 329 złotych.

Wyłącznym partnerem konkursu jest sklep Zalando, w którym znajdziecie odzież i obuwie renomowanych marek nie tylko ze świata mody, ale również sportu. Zachęcamy także do odwiedzenia działu poświęconego FCB.

Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się regulaminem.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No ciekawy konkurs i bardzo ciekawa nagroda :)
« Powrót do wszystkich komentarzy