Brazylia zagra towarzysko z Hondurasem i Chile

Ola

18 października 2013, 22:54

Sport

17 komentarzy

Nie tylko Leo Messiego i Javiera Mascherano czeka podróż za ocean. Również Alexis Sánchez, Neymar, Dani Alves i być może Adriano będą musieli pokonać wiele kilometrów podczas listopadowej przerwy na mecze reprezentacyjne.

Brazylijska federacja potwierdziła, że Canarinhos w przyszłym miesiącu zagrają dwa spotkania towarzyskie. 16 listopada zmierzą się z Hondurasem w Miami, a trzy dni później sprawdzą się na tle reprezentacji Chile w Toronto. W tym drugim spotkaniu Neymar i Alves staną naprzeciwko swojego kolegi z drużyny, Alexisa.

Zobaczymy, jak te mecze oraz długie podróże z nimi związane wpłyną na zawodników Barcelony.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Chile vs Brazylia to będzie bardzo ciekawe spotkanie. Ponadto nie ogarniam tego jakie przygotowanie fizyczne ma reprezentacja Chile. To jak i ile oni biegają to obłęd. Całe spotkanie sprinty zawodników do przodu po każdym przechwycie piłki. Coś niesamowitego.

Ale sie nacpalem

Chciałbym jedynie zauważyć, że Toronto nie jest w Stanach Zjednoczonych. Ameryka Północna to nie tylko USA.
Z góry dziękuje za poprawę błędu.

licze ze Adriano w koncu wroci do kadry :)

Szkoda, że nie z Polską :)
konto usunięte

Chile vs. Brazylia, to może być coś.

Brazylia wygra ale może mieć spore problemy ze skrzydłami wiem jak gra chile nie wiem skąd oni mają tyle siły cały mecz kontrować tyko odbiorą piłkę i od razu całą drużyna sprintem atak medel i alexis napędzają tą drużynę chile gra jak reali i vilareal zlaczeni

Godziny nocne :/

Mecz z Chile będzie ciekawy :D
konto usunięte