Óscar García: Barça ma najlepszego trenera

Ola

25 kwietnia 2013, 22:00

Sport

85 komentarzy

Były piłkarz, a obecnie trener Maccabi Tel Awiw, Óscar García Junyent, pojawił się w programie radiowym Esports COPE, aby przeanalizować aktualną sytuację Barcelony po porażce w pierwszym meczu półfinałowym z Bayernem Monachium.

- Barça z tym wszystkim, co pokazała, musi wierzyć do ostatniej chwili, że remontada jest możliwa. Jestem pewien, że zawodnicy wyjdą na boisko z taką mentalnością. Jeśli naprawdę w to uwierzą i zdobędą bramkę w pierwszych minutach, dlaczego nie? Jeśli oni to zrobili, to my też możemy - zadeklarował.

- Barça ma najlepszego trenera, jakiego może mieć i oby został w tym klubie na wiele lat - powiedział Óscar.

- Dwa lata temu również mówiono o końcu cyklu, a wszystko kontynuowane było tak samo. Nie można wszystkiego spalić ze względu na jedną taką porażkę. Trzeba myśleć chłodno  - zakończył.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

@Józek Guardiola,
Tito zmizerniał, to fakt, bo jest po radioterapii, ale przecież wróci do pełni sił. I tak szacunek wielki dla niego, że nie odpoczywa teraz tylko pracuje.
On wróci do siebie, tak jak i Barca wróci do gry na swoim poziomie.!
Nie wymagajmy zbyt wiele, przecież za chwile będziemy mistrzami Hiszpanii, CDR mam w dupie, a monopolu na Ligę Mistrzów nie mamy i mieć nie będziemy. Jesteśmy w półfinale, to nie jest dla nas zły sezon :)

Widzę, że strasznie się przyzwyczailiśmy do wielkich sukcesów, że nawet po zdobyciu Mistrzostwa czujemy niedosyt.. niedobrze ;/ strach pomyśleć gdyby przyszły 2-3 lata posuchy.. ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy