678 komentarzy

Raja Club Athletic

Herb Raja Club Athletic

0:8

FC Barcelona pokonała zespół Raja Club Athletic w towarzyskim spotkaniu, rozegranym w Tangerze, 8:0. Hat-tricka zaliczył Leo Messi, dwa gole zdobył Alexis Sánchez, a po jednym trafieniu dołożyli Alves, Sergi Gómez i Gerard Deulofeu.

Jak można było łatwo się domyślić, Barcelona od pierwszych minut przeważała i starała się uzyskać przewagę, ale nie za wszelką cenę, gdyż wszyscy zawodnicy starali się przede wszystkim uniknąć urazów. Na pierwszego gola nie trzeba było długo czekać, bo już w siedemnastej minucie do siatki trafił Alexis Sánchez po asyście Daniego Alvesa z prawej strony boiska.

Po zdobyciu gola zespół Tito Vilanovy postanowił delikatnie się wycofać, co dało trochę więcej swobody marokańskiej drużynie. Piłkarze Raja Club mimo szczerych chęci nie mieli pomysłi na sforsowanie szyków obronnych Barcelony, choć momentami mogło być groźnie. W 35. minucie Blaugrana wzięła się w garść i w ciągu dziesięciu minut zaaplikowała rywalom cztery gole. Najpierw do siatki trafił Leo Messi wykorzystując piękne podanie Ibrahima Afellaya. Trzy minuty później Argentyńczyk ponownie wpisał się na listę strzelców, wykorzystując odbiór piłki przez Alexisa pod polem karnym rywali. Chwilę później Messi wypuścił w pole karne Afellaya, który trafił w bramkarza, ale dobitka Alexisa była już bezbłędna, a tuż przed ostatnim gwizdkiem w pierwszej połowy hat-tricka skompletował Leo Messi.

Na drugą część spotkania Tito Vilanova zdecydował się wystawić tę samą jedenastkę, która rozpoczynała mecz. Obraz gry nie uległ żadnej zmianie i również tym razem gol padł szybko. W 57. minucie faulowany w polu karnym był Alexis, a jedenastkę na gola zamienił Dani Alves. Wcześniej swojego kolejnego gola mógł zdobyć Messi, gdyby skutecznie przerzucił piłkę na bramkarzem rywali.

W kolejnych minutach szkoleniowiec Barçy postanowił dokonać dziesięciu zmian i z wyjściowego składu na boisku pozostał jedynie Pinto, który jednocześnie przejął opaskę kapitana od Messiego. Młodzi wychowankowie klubu nie forsowali tempa, ale udało im się zdobyć jeszcze dwa gole. Najpierw w 87. minucie strzałem z około 28 metrów z rzutu wolnego zaskoczył bramkarza rywali Sergi Gomez, a chwilę później podanie z głebi pola wykorzystał Gerard Deulofeu.

Spotkanie w Tangerze nie było wielkim wyzwaniem dla drużyny Barcelony, co dobitnie pokazuje końcowy rezultat. Ciężko w jakikolwiek sposób mówić o formie zawodników, gdyż to dopiero pierwszy etap przygotowań do nowego sezonu. Dobrze jednak, że udało się zdobyć sporo goli i zakończyć mecz bez kontuzji.

Bramki: 0:1 Alexis 17', 0:2 Messi 35', 0:3 Messi 38', 0:4 Alexis 42', 0:5 Messi 45', 0:6 Alves (k) 57', 0:7 Sergi Gómez 87', 0:8 Deulofeu 88'

FC Barcelona: Pinto, Alves (70' Balliu), Bartra (70' Patric), Mascherano (70' Sergi Gómez), Adriano (65' Espinosa), Dos Santos (65'Kiko Femenia), S.Roberto (70' David Lomban), Rafinha (65' Deulofeu), Alexis (65' Planas), Messi (65; Gustavo), Afellay (70' Cristian Gómez)

Raja Club Athletic: El Had, Erbate, Kachani, Moutouali, Oumar Diop, Chedli, Mabide, Chibi, Houbry, Ouhaki, Samir Malcuit

Vista el Barca ;)

ależ pogrom brawo BARCA

CR7 FAN IDZ SE NA SWOJA STRONE DO JASNEJ I TAM KUR SE KOMETUJ SWÓJ JE.... REAL. MESSI MESSI MESSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PUTA REAL .VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SPADÓWA KAROLACZU TY KIBOLU REALU HIPERMARKETU .I ZOSTAW INIESTE888 Z POKOJU BO MA RACJE IDZ SE NA ZAKUPY DO REALA.

aby tak dalej messi hatrick :)

100% Barca :)

Brawo kocham was wszystkich Barcelono

real to pie******* cioty barca to prawdziwy klub a real to paniusie a zwłaszcza ronaldo
jak można lubić ten śmieszny real to przecież to k*rwa banda symulantów

VEB BARCA
Hala madrid hahahaha
do tych co są za realem:po co wy wchodzicie na FCBarca.com macie swoją je**** stronę dla ciot

szczurek strzelił 3 bramki i to wszystkie z bambra

iniesta888 i ty jesteś ciotom a nie RONALDO! On może karzdego z was uważać za cioty tak samo z Iniestą jego też za ciote może uważać!
hahahahah uległ tak a kto wam je**** gola na Camp Srou ! A Real wygrał mecz bez graczy 1 składu w tym Ronaldo 5:1! A wy potrzebowaliście lessiego żeby wygrać z ciotami 8:0 brawo ! I kto grał z ogórkiem hmmmmmmm??? ZJEBANA FARCA KTÓRA SRA W GACIE I JEST POJEBANA PONAD ŻYCIE!!!! Łajzy jedne które potrzebują lessiego żeby wygrać z ciotami hhahahahahaahahahha! moim zdaniem to gdyby nie messi i alexis byście ledwo co wygrali 1:0 lub 2:0 a my SAMA REZERWA! ŁAJZZZZZZZZZYYYYYYYY!!!!!!

CR7fan

ic se na strone relu ty cioto

Po 1 mecz chłopacy jak ci troche starsi i troche młodsi rozegrali wspaniały
Po 2 już nie dotyczące meczu CR7fan co ty tu robisz to strona FCB a nie Ralałó :D

CR7Fan czym sie real zasłużył żeby pisać z dużej litery ty je*any eurocwelu!

CR7Fan - to jest strona kibiców Barcy, więc co tu robisz? Idź na stronę klubu, który bez swojej największej gwiazdy wygrał 5:1 z jakimś ogórkiem, a z tą super gwiazdą uległ Barcelonie w ostatnich latach. Może tak więc łaskawie, nie będziesz wyzywać i opuścisz Nasz serwis bez żadnych większych kłótni?

iniesta888 kolejna ciota? pisze się Iniesta i Ronaldo:)

karolcza122 sie nie podniecaj ty ciotom ronaldo

Banować dzieci i innych podstawówkowych analfabetów.

fcbarcelona12 cwel to ty pało. nawet napisac nie łaska klub z dużej litery

Ronaldo to cwel.
I ch*j mnie obchodzi że real wygrał bez niego 5:1.
Poza tym to nie serwis dla fanów realu, więc karolracz122 - spierdalaj

Neymar to super zastębca młodszego Ronaldo!!!

Ale wy się podniecacie z takim klubem wygrać i mając messiego! Real nie potrzebował nikogo z pierwszego składu oraz Ronaldo żeby wygrać mecz 5:1!

Bardzo fajny mecz, przyjemnie się go oglądało, oczywiście ze względu na ilość bramek, sytuacje, popisy Messiego, Alexisa czy Afellaya. Strasznie podoba mi się Bartra, chłopak ma niesamowite umiejętności. W tym meczu był po prostu nie do przejścia! Dobrze panuje nad piłką, dokładnie podaje, kiwa.. ten gracz na plus. Również zaskoczył mnie swoją postawą Espinoza i Sergi Roberto. Jak Sergi wymieniał piłkę z Alvesem, to myślałem, że to Messi. Jest wszędzie ten chłopak i nawet biega podobnie do Leo :) Natomiast Espinoza to jest geniusz, myślę, że będzie jedną z gwiazd Barcy :) Teraz pozostało czekać tylko na PSG i Manchester ;) VeB!

Bramki: 0:1 Alexis 17', 0:2 Messi 35', 0:3 Messi 38', 0:4 Alexis 42', 0:5 Messi 45', 0:6 Alves (kAlexis) 57', 0:7 Sergi Gómez 87', 0:8 Deulofeu 88' oby jak najwiecej takich przeplatanek w nowym sezonie :)

Ładna wygrana Barcelony.

pierwszy gol messiego bamber

tak nie na temat całkowicie.
Skrót meczu Brazylia- Białoruś

patrzcie co robi Neymar ;]

Super mecz Barca jest wielka!!!

Jak ja czasem czytam komentarze niektórych... Powinno się wprowadzić zakaz używania komputerów do 12 roku życia... Co do meczu. Nie ma się czym podniecać... Graliśmy z kelnerami.

będą bramki do pobrania?

Sergi Gómez fajna brameczka ;)

Jaką taktyka grała Barca w meczu z Raja club Athletic potrzebuje ! ??

FaneQ,
To niezłym musisz być kretynem,że piszesz o tym tutaj,zamiast płakać w kącie.

To pokazuje jak wspaniałych graczy ma FC Barcelona . Vamos :)

Przed chwilą się dowiedziałem o Hiszpanach. Szkoda, ale i tak radość po spotkaniu siatkarzy dominuje :D Oby tak dalej panowie

Szkoda Hiszpanów mimo tego, że nasi szybko wrócą (Alba,Montoya,Tello) to pozostaje niedosyt, bo mieli nadzieję dojść do finału..

Siatkarze po prostu mistrzowsko na koniec Kurek as i pozamiatane..

Alba za mocno to zmęczony nie wróci. ;)

Polacy nieźle Włochów sprali. Mamy pociechę z siatkarzy :)
A porażka Hiszpanów paradoksalnie ma też swoje dobre strony. Zawodnicy szybciej do klubu wrócą :>

To co Polacy zrobili w ostatnim secie z Włochami było niesamowite :D Aż banan pojawił mi się na twarzy ^^

A ja się ciesze że Hiszpania odpadła może to głupie ale Alba sobie odpocznie! Siatkarze po prostu miodzio!

w sumie siatkówka jest bardziej przewidywalna niż piłka nożna więc bardziej opłaca się tam być potęgą

@sqr3byq jakoś nie trawię siatkówki ;p wolę oglądnąć mistrzostwa świata w pluciu szczerze mówiąc ;p (oczywiście bez obrazy dla nikogo, wyrażam swoje zdanie) ;p

PAtrzycie na siatke POLSKA-WŁOCHY? Ale Polacy opierdzielają Włochów :D

Hiszpania odpadła... :( Nie wierzę. A tak chciałam, żeby wygrali w finale z Brazylią.

Koniec igrzysk dla Hiszpańskich piłkarzy. Porażka z Japonia 0:1 jak i z Hondurasem 0:1 przesądziła o tym.
Ale to dobrze Alba nie bedzie zmeczony tak jak myślał Tito!

Hiszpania odpada. Dla nas to dobrze, bo szybciej wrócą Alba, Montoya i Tello ;)

Czemu uważacie, że Alves tylko okazjonalnie strzelał karnego?
Gdyby miał ktoś okazjonalnie/w prezencie strzelać jedenastkę, to strzeliłby albo Mascherano, albo Pinto, którzy ciągle nie mają goli na swoich kontach :D

a Alves dobrze wykonuje "11" i ma najmocniejszy strzał z całej drużyny Barcy ;)

Mnie także to bardzo cieszy :) Niech wygra ktoś inny, bo choć dominacja Hiszpanów jest piękna, to jednak już trochę nudnawa. Ja kibicuję Brazylii, wielu dobrych graczy, trener pierwszej reprezentacji, widać, że poważnie podeszli do turnieju. No i magiczny Neymar. Chciałbym, żeby kiedyś zagrał u nas, pasuje znakomicie.

Hiszpania przegrywa, Hiszpania odpada, mamy wszystkich zawodnikow trenujacych szybciej niz kazdy by sie spodziewal :D

Jest się czym chwalić

Ja pierdziele. Zmarł teraz mój bliski kolega. [*] Utopil sie...

Poprostu nie wierze.

teraz z psg mam nadzieje, ze ogladne mecz i bedzie wspaniale widowisko :D

chodzi mi kiedy bedzie do pobrania skrot meczu i bramki jak po ostatnim sparingu?

Barcelona wygra 5 do zera z psg

a wyżej, co masz ?

kiedy beda bramki i skrot meczu?

Panowie Paris Saint-Germain - FC Barcelona gdzie będzie można obejrzec mówie tu o transmisji w TV.Bo wiem że na pewno Man Utd-FC Barcelona będzie na Canal+8.08 o 20

Offtop: Jeśli ktoś ma wątpliwości do Neymara polecam obejrzeć dzisiejszy mecz oraz jego asysty i bramkę. - http://www.meczyki.pl/skroty/16381/brazylia_bialorus_31.html