Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Gran Derbi na żywo!

 10 grudnia 2011, 21:20

 Kuba Borkowski

 58 komentarzy

Zapraszamy na relacje ze spotkania 16. kolejki Primera División pomiędzy Realem Madryt a FC Barceloną na Estadio Santiago Bernabéu. Mecz jak zwykle będzie można śledzić w internecie. Zapraszamy również wszystkich na relację radiową prowadzoną przez radio internetowe RadioGol. O godzinie 21:00 zapraszamy na rozmowę z komentatorem Polsatu - Mateuszem Borkiem o Gran Derbi. Relacja ze studia rozpocznie się o godzinie 21:30, natomiast z meczu o 21:55, a poprowadzą ją Kamil Kania i Piotr Dzierzgowski. Linki do transmisji znajduje się na dole artykułu.

 

 

Co zrobić aby obejrzeć mecz?

Aby móc oglądać transmisję meczu na żywo, optymalnie jest posiadać łącze internetowe o prędkości przynajmniej 512 kb/s. Niektóre transmisje wymagają zainstalowania dodatkowych programów. Najczęściej używanymi (jeżeli w ogóle) są Sopcast i TVUPlayer.

Jak włączyć mecz?

Wejdź na jedną ze stron podanych niżej w artykule. Po wybraniu kanału, naciśnij link "PLAY", który przeniesie cię do internetowego odtwarzacza lub włączy odpowiedni program i rozpocznie łączenie się z kanałem. Warto sprawdzać różne linki, gdyż transmisje różnią się od siebie jakością i szybkością działania. W przypadku wolniejszych łącz internetowych, wczytanie transmisji może potrwać dłuższą chwilę. Jeżeli trwa już jednak zdecydowanie długo, zalecamy spróbowanie alternatywnej transmisji.

Meczenażywo.tv - linki do transmisji

- Meczenażywo.pl - linki do transmisji

- Rojadirecta - linki do transmisji

- RadioGol - Relacja radiowa

 

Udostępnij:

Komentarze (58)

Gorące tematy