Barça - Manchester na żywo (relacja radiowa)

Kuba

30 lipca 2011, 19:14

5 komentarzy
Zapraszamy na relacje z towarzyskiego spotkania pomiędzy Barceloną i Manchesterem United. Mecz jak zwykle będzie można śledzić w internecie, zapraszamy również na relację radiową!

Relacja radiowa

Redakcja serwisu FCBarca.com oraz RadioGol (RadioGol.pl) zaprasza wszystkich sympatyków Barçy na relacje radiową z pierwszego spotkania Barcelony podczas tournee po USA, Katalończycy zagrają w Waszyngtonie ze 'starym rywalem' meczu finałowego Ligi Mistrzów, Manchesterem United. To jakże ciekawe spotkanie od godziny 00:50 skomentuje dla Was Kamil Kania.

Link do relacji - Winamp

Co zrobić aby obejrzeć mecz?

Aby móc oglądać transmisję meczu na żywo, optymalnie jest posiadać łącze internetowe o prędkości przynajmniej 512 kb/s. Niektóre transmisje wymagają zainstalowania dodatkowych programów. Najczęściej używanymi (jeżeli w ogóle) są Sopcast i TVUPlayer.

Jak włączyć mecz

Wejdź na jedną ze stron podanych niżej w artykule. Po wybraniu kanału, naciśnij link "PLAY", który przeniesie cię do internetowego odtwarzacza lub włączy odpowiedni program i rozpocznie łączenie się z kanałem. Warto sprawdzać różne linki, gdyż transmisje różnią się od siebie jakością i szybkością działania. W przypadku wolniejszych łącz internetowych, wczytanie transmisji może potrwać dłuższą chwilę. Jeżeli trwa już jednak zdecydowanie długo, zalecamy spróbowanie alternatywnej transmisji.

- Meczenażywo.tv - link do transmisji
- Meczenażywo.pl - linki do transmisji
- Rojadirecta - linki do transmisji

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mam pytanie. Czy jest jakaś możliwość żeby posłuchać tej relacji radiowej z telefonu?

@messi0980

"To jakże ciekawe spotkanie od godziny 00:50 skomentuje dla Was Kamil Kania." Wystarczy przeczytać artykuł do końca.

pisze się "nie ma" głąbie

a data i godzina? czemu niema, a program