United i Barcelona w walce o Adryana

Choder

27 lipca 2011, 13:28

31 komentarzy
Niezwykle utalentowany, a przy tym młody piłkarz brazylijskiego Flamengo, Adryan, pozostaje w orbicie zainteresowań finalisty i zwycięzcy ostatniej edycji Ligi Mistrzów: Manchesteru United i FC Barcelony.

Przedstawiciele Czerwonych Diabłów od dawna obserwują 16-letniego piłkarza, a w kwietniu tego roku próbowali zaprosić Adryana na testy w Manchesterze. Ostatecznie nie udało się, choć reprezentanci z Old Trafford nie ustają w swych staraniach. Piłkarz raz jeszcze był bacznie obserwowany podczas niedawnych Mistrzostw Świata U-17 w Meksyku. Do walki włączyła się jednak Barcelona, której przedstawiciele kontaktowali się z agentem zawodnika, Rodrigo Pittą.

Pitta potwierdza, że odbyły się już pierwsze rozmowy. Agent Adryana wyjaśnił jednak, że nim rozpoczną się prawdziwe negocjacje, klub chętny do pozyskania piłkarza musi zaakceptować żądania Flamengo. Kontrakt 16-latka z klubem wygasa w 2014 roku.

Sam piłkarz od dawna przyznaje, że jego celem jest wywalczenie miejsca w podstawowym składzie drużyny. To pragnienie ziściło się w ubiegłym tygodniu w spotkaniu z Cearą.

Przewiduje się, że Flamengo zażąda za swego piłkarza około 10 milionów funtów. W przypadku podpisania kontraktu, Adryan do 18-ego roku życia będzie zmuszony grać w Brazylii i dopiero wtedy będzie mógł się przenieść do Europy.

[źródło: talksport.co.uk]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (31)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze
« Powrót do wszystkich komentarzy