Iniesta uznany sportowcem roku w internecie

Looky

27 grudnia 2010, 18:52

8 komentarzy
Piłkarze Andrés Iniesta i Fernando Torres oraz tenisista Rafael Nadal i kierowca Formuły 1 Fernando Alonso zostali wybrani najważniejszymi hiszpańskimi sportowcami internetu w 2010 roku. Badanie przeprowadziła firma Vipnet360.

Serwis ten przeanalizował dane z Facebooka, Twittera, Youtube, portali informacyjnych, blogów i for internetowych w celu wyłonienia najpopularniejszych hiszpańskich sportowców w czterech kategoriach. Andrés Iniesta, autor historycznej bramki dającej Hiszpanii mistrzostwo świata, uznany został sportowcem roku w internecie. Czołową piątkę uzupełnili Iker Casillas, David Villa, Rafa Nadali Fernando Alonso.

Tenisista Rafael Nadal, który w 2010 roku zdobył Wielkiego Szlema, uznany został najpopularniejszym sportowcem na Youtube, a hiszpański piłkarz Liverpoolu Fernando Torres najpopularniejszym na Facebooku. Nazwisko Fernando Alonso, który bliski był zdobycia trzeciego mistrzowskiego tytułu w karierze, najczęściej pojawiało się z kolei w portalach informacyjnych, na blogach i forach internetowych.

[źródło: Mundo Deportivo]

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Torres bo lecą na niego laski heh ; p

Dla mnie nr1 2010r. wśród hiszpańskich sportowców jest Nadal. Niesamowity sezon.

Jedno łączy sięz drugim, jak ktoś jest słaby nie jest popularny i odwrotnie.

Nie najlepszym, tylko najpopularniejszym. Ludzie czytanie ze zrozumieniem :)

Przeczytajcie newsa przed komentowaniem :)

zxcvbnmasdqwe haha dokładnie:D

Torres chyba za to, że można cienko grać a jednak być w kadrze :D

Torres? ^^