Mario Bolatti obserwowany

Looky

6 stycznia 2010, 10:34

12 komentarzy
Mimo że Pep Guardiola zapewnił, iż Barcelona nie dokona transferów zimą, nie ustają spekulacje na temat możliwych transferów najlepszej drużyny świata. Tym razem na tapecie znalazł się Mario Bolatti.

Pomocnik Huracánu ma nadzieję na przeprowadzkę do Europy już w styczniu. Tak przynajmniej zapewnia jego przedstawiciel, José María Carceglia. "Bierzemy pod uwagę kilka opcji, jego cykl w Huracánie się skończył. Kontaktowaliśmy się z Fiorentiną, Lazio, Espanyolem, Barceloną i kilkoma angielskimi klubami", powiedział dla gazety Olé, na którą powołują się włoskie media.

Carceglia zaznaczył, że Huracán posiada tylko 20% praw do karty zawodniczej Bolattiego. Pozostałe 80% należy do Porto i innych agentów.

Ten 25-letni piłkarz, strzelec bramki dla Argentyny w meczu el. MŚ z Urugwajem, byłby wzmocnieniem wobec nieobecności Yayta Touré i Keity, którzy wezmą udział w Pucharze Narodów Afryki. Kosztowałby około 6 mln euro.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bolatti jest za słaby na grę w Barcelonie. Skoro tak bardzo Barca skąpi grosza to może warto kupić kogoś bardziej doświadczonego np. Vieirę

Gonzales - a kogo masz na myśli?

człowieku a kto powiedział że ja mówię o nim?;) haha Ogólnie mówię!

dzięki dawwis94

w niedziele o 19;30 mecz angola-mali

Kiedy się zaczyna PNA?

chciałbym żeby Barca sprowadziła dobrego pomocnika ale musi posiadać te walory : musi grać w lidze Hiszpańskiej i musi być doświadczony i w miarę tani np. Senna

Mario Bolatti !!!!!!! tylko po co???? ale to tylko plota

Kolejna gwiazda spoza Europy.Zdaje sie ze juz kilka nieudanych transakcji mamy.Zatem po co?

Dobrze, że on jest defensywnym pomocnikiem... Daj go na atak. Dobry plan.

a głupoty gadasz ! To nie FM że kupnem zawodników zmieniasz jakość gry .

i dobrze, niech kogoś kupią bo gramy coraz gorzej, niestety.. przydałby się napastnik naprawde