Eto'o wrócił do Barcelony przed czasem

Choder

31 grudnia 2008, 10:38

23 komentarze
We wtorkowy wieczór Samuel Eto'o powrócił do treningów. Co prawda Kameruńczyk dostał pozwolenie na przedłużenie wakacji aż do piątku, jednakże na trzy dni przed wyznaczonym terminem, powrócił do zajęć z drużyną.

Napastnika Barcelony nie spodziewano się na Camp Nou aż do piątku (2 stycznia), jednakże on sam stawił się w klubie 72 godziny wcześniej, w pełni gotów do treningów wraz z kolegami z zespołu. Eto'o otrzymał specjalne pozwolenie, które umożliwiało mu przedłużenie wakacji do piątku, wraz z innymi zawodnikami, których rodziny znajdują się daleko od Katalonii. Messi, Keita, Alves, Cáceres i właśnie Eto'o to piłkarze, którzy mogli skorzystać z tego przywileju.

Pozostali gracze odbyli tego dnia jeden poranny trening, natomiast w czasie drugiej sesji skład powiększył się o napastnika Barçy i tak oto dziewiętnastu ludzi uczestniczyło w zajęciach na Miniestadi.

Dyspozycyjny zawodnik

To niepierwszy raz kiedy Samuel Eto'o pokazuje swoje oddanie dla zespołu. Gdy 19 listopada rożni piłkarze zostali powołani na mecze reprezentacji, a Kameruńczyk miał zagrać w spotkaniu towarzyskim, postanowił on pozostać w Barcelonie, aby móc w pełni skoncentrować się na zbliżającym się pojedynku z drużyną Getafe.

[źródło: FCBarcelona.cat]

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

wielki pilkarz:) calkowicie oddany temu co robi! brawo i zagra z Mallorca czyli bardzo dobrze:) i dla nas i dla niego;) brawo:)
« Powrót do wszystkich komentarzy