Messi i Valdés pomagają chorym dzieciom

Gołąbka

11 grudnia 2008, 18:24

8 komentarzy
Zawodnicy Dumy Katalonii po raz kolejny zaangażowali się w akcję charytatywną. Víctor Valdés i Leo Messi wzięli udział w "Proyecto con Alma", którego celem jest pomoc przewlekle chorym dzieciom. Piłkarze pozowali do zdjęć, które ukażą się w specjalnie wydanym kalendarzu. Co ciekawe, autorami fotografii były właśnie dzieci potrzebujące pomocy.

Piłkarze Barcelony nie byli jedynymi sportretowanymi osobami. Do akcji z chęcią przyłączyło się wiele gwiazd sportu, kina czy telewizji, między innymi Rey Mysterio, Carme Ruscalleda, Andreu Buenafuente, Ricky Rubio, Ferran Martínez, Emma Vilarasau, Jorge Lorenzo oraz Raúl Tamudo. Dla dwunastu młodych fotografów współpraca z ich idolami była spełnieniem marzeń.

[źródło: Sport]

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Fajna kolejna inicjatywa, ale szacunek itak najwiekszy mam dla Del Piero, gość z kazdej swojej wypłaty wspiera centrum walki z rakiem we Włoszech. Szacunek

Są poprostu śuper jak tu ich nie kochać.. A wie ktoś gdzie taki kalendarz można zakupic??

a gdzie można dorwać taki kalendarz? ;)

Respect dla wszystkich pilkarzy bercelona za ich umiejetnosci a takze za ich poswiecenie dla najbardziej potrzebujacych SZACUN

fffj - a jak ? :D

I oto chodzi trzeba sobie pomagać ja też pomagam...

Kolejny dowód że nasi gracze to nie tylko wspaniali piłkarze , ale także dobrzy ludzi ... To właśnie to stanowi o naszej WIELKOŚCI !!

fajnie ze ostatnio naprawde duzo slychac o zaangazowaniu pilkarzy barcelony w cele charytatywne MES QUE UN CLUB