Zapraszam do pobierania bramek z meczu Espanyol - FC Barcelona!

sendspace byłby idealny ;)

ma ktos bramki w jednym pliku?

Dało by rade to dac w jeden plik i na jakims pozadnym serwerze?? plis

no w koncu na sendspeace ;D

A orientuje się ktoś o co dokładnie chodziło Henry'emu, który wąchał swój nadgarstek po zdobyciu bramki? :)

Dzięki Konradinho - z niecierpliwością czekam na skrót, bo nie mogłem obejrzeć meczu.

Dzięki...

A ma ktoś może wszystkie bramki w jednym pliku?

Żaden tam vel ;) Faul i koniec!

piękny mecz:) ale bez kitu gola dla espanyolu nie powinno być.bramkarz w ''piątce'' jest nietykalny!

oczywiście karbego dla barcy raczej nie powinno być ale dla espanyolu też nie.Zastanawiałbym sie jeszcze nad karnym przy wyniku 0-0 może z trudem ale zasłużenie wygraliśmy bo sytuacji mielismy co nie miara.

moim zdaniem to najpierw kibice espanyolu zaczeli szaleś a dopiero pózniejpoleciała raca ze stony kibiców barcy.

Barca!!!_Kujaw- A więc Twoje zdrowie... ;))

Visca EL Barca!

Bramka Messiego Wpadla o GGodzinie :) 0.01 Dokladnie w Moje Urodziny :D Cos W Tym Jest !! Visca el Barca !!!!

Jak dla mnie to najpierw rozwalili ogrodzenie w sektorze Espanyol'u a dopiero potem poleciała raca - ale mogę się mylić, bo czasem przerywało.

widzieliscie reakcje Laporty na karnego chciał wybuchnac radoscia ale sie powstrzymał widzac prezesów w szlikach rywala:D

woro1

(pseudo)kibice Barcy rzucili race na sektor kibiców Espanyolu. Tamci zaczęli chyba uciekać ze swojego sektora i oburzyli kratki oddzielające kibiców od boiska. W obawie o zdrowie piłkarzy sędzia przerwał mecz, bo kibice Espanyolu wybiegli na murawę.

bramki na espanyolu nie powinno byc i karnego dla barcy tez nie a wiec i tak zywciestwo 1-0 :D a powie mi ktos o co chodzilo z tym ze przerwali mecz bo ogladalem w necia ale zz hiszpanskim komentem i widzialem tylko ze raca poleciala ale kto zaczal rzucac czy cos ?? bo jakos byla slaba wiec nie widzialem :/

Właśnie gdzie są bramki z meczu Betis : Barcelona ??

TheMusli wiem co czułeś! :D

dlaczego wyskakuje error???? :(

Wielkie dzieki!!!!!!!!!! A tak przy okazji był skrót z Betisem??

będzie niedługo karny Messiego? nie wiem, czy iść spać ;P

rapidshare to jeden z gorszych serwerów...

ale wielkie dzieki za bramki

Ha , ja wytrzymałem presję , on na szczęście też :)

Czekam na karnego Messiego, bo wyszedlem z pokoju jak strzelal zeby nie zapeszyc :D

O mało dziś zawału nie dostałem!!!!!!!!! BRAVOOOOOOO Blaugrana!!!!!!!!!!!!