W całej Europie piszą o Bojanie

Kuba

26 marca 2008, 22:44

Brak komentarzy
Talent Bojana eksploduje, a zainteresowanie osobą młodego napastnika Barcelony dociera coraz dalej. Jego świetne występy sprawiły, iż wychwala go także zagraniczna prasa.

Włoska "La Gazzetta dello Sport" napisała o "cudownym dziecku" i olbrzymiej przydatności młodego piłkarza dla Klubu. Tamtejsza prasa twierdzi, iż Krkic może być kluczową postacią w walce z Realem, o końcowy triumf w lidze.

Prestiżowy francuski "France Futbol" napisał: "Bojan ratuje Barcelonę". Dziennikarz tej gazety zachwycał się umiejętnościami młodziana z Linyoli. Jego niesamowity instynkt strzelecki dostrzegają nie tylko gazety na Półwyspie Iberyjskim.

W Anglii podkreślają olbrzymi udział Hiszpana w meczu z Valladolidem. Wyspiarze chcą potwierdzenia umiejętności w Lidze Mistrzów, niemniej jednak i bez tego uważają Bojana za wielkiego piłkarza.

Także w kraju, w którym urodził się ojciec piłkarza - Serbii widać było objawy - jak to określiły hiszpańskie media - "Bojanmanii".

Nie tylko na Starym Kontynencie pisano o "cudownym dziecku z La Masia". Prasa w Argentynie pisze o "Wspaniałym Bojanie, który pomógł przy zdobyciu dwóch goli oraz dwa strzelił".

[źródło: Sport]

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.