Barça - Valencia na żywo (plus relacje radiowe!)

Looky

27 lutego 2008, 16:09

Brak komentarzy
Zapraszamy na relację z dzisiejszego półfinałowego meczu Pucharu Króla Barcelona - Valencia. Nasz serwis przeprowadzi tekstową relację live, a dodatkowo spotkanie będzie można oczywiście obejrzeć w internecie. Zapraszamy również na nie jedną, a dwie relacje radiowe!

Dzisiejszy mecz relacjonowany będzie na antenie fm.igol.pl, a komentował go będzie Łukasz Wiśniowski. To jednak nie wszystko. Zapraszamy również na relację radiową w KuszoFM, którą poprowadzi Michał Gąsior.

Początek zaplanowany został na godzinę 22:00. Zachęcamy do włączenia audycji jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Do słuchania radia konieczny jest Winamp w wersji 5.2 lub nowszej, bądź tez inny program muzyczny obsługujący format AAC+.

Co zrobić aby obejrzeć mecz?

Aby mieć możliwość oglądania spotkania należy posiadać łącze internetowe co najmniej 384 kb/s oraz zainstalowany na komputerze jeden z wymienionych programów (kliknij w odpowiednią nazwę aby pobrać program): Sopcast, Pcast, PPMate, PPstream, TVants, TVUPlayer, Windows Media Player, VGO, UUSEE.

Jak włączyć mecz

Po ściągnięciu i zainstalowaniu jednego z programów na swoim komputerze, należy otworzyć ten artykuł i z listy podanych linków, kliknąć w ten, który odpowiada nazwą posiadanemu przez nas programowi. Jeśli posiadamy program SopCast, odszukujemy link o nazwie SopCast i klikamy w niego. Program automatycznie się uruchomi i rozpocznie łączenie z kanałem. Z innymi programami postępujemy analogicznie czyli: program PPstream, klikamy w link PPstream; program Tvants, klikamy w link Tvants; itd.

Niektóre kanały są włączane tuż przed transmisją, także nie zdziwcie się jeśli otrzymacie teraz informację "Channel is offline". Połączenie z kanałem powinno zająć nie więcej niż 5-10 minut, zależnie od szybkości łączy internetowych. Jeśli połączenie się przedłuża, radzę użycie linku innej stacji TV lub innego programu.

- Relacja tekstowa
- Relacja radiowa - iGOL
- Relacja radiowa - KuszoFM (od 22:15 również tutaj)
- KuszoTV: Barça - Valencia (linki do transmisji)

Poleć artykuł