Ronaldinho trenował z pierwszą drużyną

Kuba

29 stycznia 2008, 15:36

Brak komentarzy
Po wczorajszych zajęciach z drugą drużyną, w dniu dzisiejszym Ronaldinho po raz pierwszy po wyleczeniu urazu ma przyjemność trenować z kolegami z pierwszej drużyny. Dzisiejsze zajęcia odbyły się na Mini Estadi i miały na celu przygotować piłkarzy na czwartkowe spotkanie z Villarreal.

Frank Rijkaard podczas popołudniowej sesji zrealizował cześć planu, który na ma odpowiednio przygotować piłkarzy do walki o półfinał rozgrywek Copa del Rey. Podczas dzisiejszych zajęć nieobecny był Santi Ezquerro, który nie jest w pełni zdrów oraz Samuel Eto'o i Yaya Toure, którzy przebywają na Pucharze Narodów Afryki.

Rafael Márquez, który nie wziął udziału w ostatnim spotkaniu trenował normalnie, niemniej jednak opuścił trening przed jego zakończeniem.

Na koniec zajęć zorganizowana została gierka, podczas której piłkarze jak najdłużej mieli utrzymać się przy piłce. Przestrzeń, na której wymieniali podania była bardzo mała. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy - pierwsza została oznaczona kolorem pomarańczowym, a tworzyli ją Deco, Ronaldinho, Puyol, Edmílson, Bojan, Sylvinho, Milito i Oleguer. Natomiast kolorem zielonym (grupa druga) zostali oznaczeni następujący piłkarze - Gudjohsen, Henry, Abidal, Xavi, Zambrotta, Messi, Giovani i Albert Roca.

Następna sesja treningowa rozpocznie się o godzinie 18.

[źródło: Sport]

Poleć artykuł