Rooney komplementuje Messiego

Kuba

29 grudnia 2007, 11:46

Brak komentarzy
Jest osobą, na której spoczywa odpowiedzialność strzelania bramek dla jednego z największych klubów Europy - Manchesteru United - piłkarz, o którym mowa to Wayne Rooney. Angielski zawodnik jest pewien, iż Leo Messi to jeden z najlepszych piłkarzy świata.

Rooney nie ma żadnych wątpliwości. Jeśli mógłby przydzielić jakiemuś piłkarzowi angielskie obywatelstwo, aby mógł grać w reprezentacji to byłby nim Lionel. "W niektórych momentach jego gra jest niewiarygodna. Widziałem mecze Barcelony i reprezentacji Argentyny, muszę przyznać, że (Messi - dop. red.) gra wspaniale. Sądzę, że poradziłby sobie w reprezentacji Anglii", mówi napastnik "Czerwonych Diabłów" w wywiadzie dla "My Free Sport".

W wywiadzie dla ów strony internetowej 22-letni piłkarz opowiada m.in. o swoim życiu osobistym oraz o innych wielkich nazwiskach ze światka piłki nożnej.

Jeśli chodzi o drużynę Manchesteru to Wayne za wszelką cenę czuje respekt do umiejętności Paula Scholesa oraz Ryana Giggsa. Piłkarzem, którego za wszelką cenę podziwia Rooney jest - Zinedine Zidane. "Miałem okazję zagrać przeciwko niemu na Euro 2004 i byłem pod wrażeniem. Zizou był jednym z największych piłkarzy w historii, a oprócz tego zawsze był życzliwy. Chciałbym zagrać jeszcze przeciw niemu", stwierdził.

Podczas wywiadu Rooney podkreślał chęć gry w jednej drużynie z Leo Messim.

[źródło: Sport]

Poleć artykuł