Gol, gol, goool del Barça!

Dylu

30 kwietnia 2007, 19:00

Brak komentarzy
Po publikacji prac finałowych konkursu "felieton miesiąca" czas by wrócić do tekstów nadesłanych w pierwszym etapie zabawy. począwszy od dnia dzisiejszego, będziemy publikować w naszym Serwisie prace innych uczestników konkursu.

Dzisiaj prezentujemy pracę Pawła Jankowskiego pt. "Gol, gol, goool del Barça!". Oto fragment jego tekstu: Dla jednych "abrakadabra", dla innych "hokus-pokus", a dla nas kibiców magiczne brzmi "gol" i nic tego nie zmieni. Piłka trzepocząca w bramce jest dla nas jak ruch różdżki prestigitatora, a głos spikera informującego o golu rozpoczyna prawdziwy magiczny show na trybunach i wśród piłkarzy.


Gol, gol, goool del Barça!


Zapraszamy do lektury!
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze