Oficjalnie: Real Madryt ukarał Valverde i Tchouaméniego! Bardzo surowa grzywna

Mateusz Doniec

8 maja 2026, 17:25

RM

24 komentarze

Fot. Getty Images

Real Madryt oficjalnie poinformował, że ukarał Federico Valverde i Aureliena Tchouaméniego za zajście na wczorajszym treningu. Obaj muszą zapłacić pół miliona euro.

Komunikat Realu Madryt:

Real Madryt CF informuje, że po wydarzeniach, które doprowadziły wczoraj do wszczęcia postępowania dyscyplinarnego wobec naszych zawodników Federico Valverde i Auréliena Tchouaméniego, obaj stawili się dziś przed prowadzącym postępowanie.

Podczas przesłuchania piłkarze wyrazili pełną skruchę za to, co się wydarzyło, i przeprosili się nawzajem.

Przekazali również przeprosiny klubowi, swoim kolegom z drużyny, sztabowi szkoleniowemu oraz kibicom, a także oddali się do dyspozycji Realu Madryt, deklarując gotowość przyjęcia sankcji, którą klub uzna za stosowną.

W związku z tym Real Madryt postanowił nałożyć karę finansową w wysokości 500 tysięcy euro na każdego z zawodników, kończąc tym samym odpowiednie wewnętrzne postępowania.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (24)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze
« Powrót do wszystkich komentarzy