Jednym z priorytetów Barcelony na letnie okienko transferowe jest sprowadzenie skrzydłowego. Do Marcusa Rashforda i Luisa Díaza, którzy w ostatnich dniach przewijają się w mediach, dołącza Rafael Leão. O zainteresowaniu Barçy piłkarzem Milanu pisaliśmy niespełna pół roku temu. Teraz, jak podaje Gerard Romero na swoim kanale w serwisie YouTube, temat wraca.
- Jorge Mendes podczas swojej podróży do Barcelony położył na stół kolejne nazwisko. I tak, wasz przyjaciel Rafael Leão wraca na scenę. Wiemy, że Joan Laporta jest w nim zakochany, a Jorge Mendes rzucił ten temat, patrząc na sytuację, jaka panuje w Milanie. Nie wiemy, jak ta sytuacja się zakończy, ale na pewno musimy znów dodać Leão do folderu z potencjalnymi skrzydłowymi - podsumował Romero.
Portugalczyk ma umowę z AC Milanem do czerwca 2028 roku. Obecnie jest wyceniany przez Transfermarkt na 75 milionów euro. W zeszłym sezonie Serie A, w 34 rozegranych meczach zdobył 8 bramek i zanotował 10 asyst. Dorzucił do tego 3 bramki w Lidze Mistrzów i jedną w Pucharze Włoch.
Komentarze (33)