Sport: Bartomeu planuje zorganizowane konferencji prasowej...

Przemek Walczak

14 kwietnia 2024, 16:00

Sport

15 komentarzy

Fot. Getty Images

Dziennik Sport podaje, że były prezydent Barcelony, Josep Maria Bartomeu, nosi się z myślą zorganizowania konferencji prasowej, w której chciałby wytłumaczyć kwestie związane z okresem swojej prezydentury. Przeciwni temu pomysłowi są jego prawnicy, którzy mają uważać, że byłoby to dla niego niekorzystne.

Bartomeu podał się do dymisji, w związku z wszczęciem procedury mającej na celu jego odwołanie. W tej chwili toczą się przeciwko niemu rozliczne sprawy sądowe, w tym trzy dotyczące bezpośrednio jego działalności w klubie. Były prezydent chciałby przedstawić swoją wersję wydarzeń, która zgoła różni się od oskarżeń rzucanych w jego kierunku. Jego prawnicy studzą ten zapał i zalecają, żeby nie składał żadnych publicznych oświadczeń, ale Bartomeu chciałby wyjaśnić wiele rzeczy, które wydarzyły się w trakcie trwania jego kadencji. 

Od momentu złożenia swojej dymisji, były prezydent koncentruje się na swoim życiu zawodowym, i nie pokazał się jak do tej pory na Camp Nou lub Estadi Olimpic. Pewną niewiadomą jest oczywiście kwestia reakcji publiczności, która jest mu raczej nieprzychylna. Bartomeu pojawił się jednak w trakcie kilku meczów wyjazdowych, np. w pucharowym starciu z UD Barbastro, gdzie zasiadał na trybunach, można więc przypuszczać, że nie zdystansował się całkowicie od Barçy. Jeśli ostatecznie ex-prezydent zdecyduje się na złożenie publicznych wyjaśnień, będziecie się z nimi mogli zapoznać na naszym portalu, do czego gorąco zachęcamy. 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W sumie ciekawie byłoby usłyszeć te fikoły mające uzasadnić przepłacanie za transfery 100% względem cen rynkowych i oferowanie najwyższych na świecie kontraktów

Jak ta konferencja będzie w więzieniu to spoko

Sk....n! Mam nadzieje ze bedzie smazyc sie w piekle za to co zrobil z nasza druzyna.

Myślałem, że chciał przeprosic i oddać kase za nieprzemyślane transfery.

NIe pokazujcie tego madryckiego ryja .O mało nie skopałem monitora na widok tej madtyckiej zdradzieckiej mordy.

Gosc sie bedzie tlumaczyl z tego czemu przez tyle lat robil przewaly i czemu spuscil Barce do finansowego rynsztoku. Gratulacje pomyslu. A potem wszyscy wyjda na rynek i wezma po kamieniu do reki

Wstałem właśnie po nocce, zobaczyłem ten ryj i odrazu wiem że reszta dnia i nocka będzie do dupy dzisiaj

Przejmie Barcelonę na bank

"Pewną niewiadomą jest oczywiście kwestia reakcji publiczności, która jest mu raczej nieprzychylna(...)" No to chyba jest żart.
Reakcja publiczności winna być jedna: w*********ć go na taczkach!!!
Za to co zrobił z naszego ukochanego klubu gość powinien dożywotnio siedzieć za kratkami.

Samo zdjęcie tej gęby potrafi zepsuć słoneczny dzień.

Pie**** się. Przepraszam ale nie mogę tego inaczej skomentować. Powinieneś gościu w więzieniu siedzieć.

On powinien siedzieć w pace a nie robić sobie prasówki